Polak o sytuacji w Niemczech: Ludzie przestają chodzić na baseny, kobiety przestają nosić lekkie ubrania (Wideo)

8
193626

Wystarczy ośrodek dla imigrantów, aby Niemcy przestali się czuć w swojej miejscowości bezpiecznie. O tym jak wygląda codzienność życia tam gdzie jest ośrodek dla muzułmańskich imigrantów opowiada Polak mieszkający w Niemczech i prowadzący tam własny biznes.

– Tutaj jest ten ośrodek dla uchodźców i tutaj są już regularne niepokoje, bijatyki – pokazuje na nagraniu pan Maciej na ośrodek dla uchodźców przed którym stoi grupa imigrantów, a także karetka pogotowia i wozy policyjne. – Ostatnio była bijatyka z udziałem 80. osób, była policja, zablokowana ulica.

ZOBACZ: Ponad 80% imigrantów nie ma kwalifikacji zawodowych!

Niemcy czują się coraz mniej bezpiecznie i jak dalej na nagraniu wyjaśnia pan Maciej, coraz chętniej występują o zezwolenia na broń:
– W Niemczech ostatnim czasie liczba wniosków o pozwolenie na broń wzrosła trzykrotnie. W tej miejscowości po zmroku kobiety zawsze wychodzą dla bezpieczeństwa z mężczyznami i zazwyczaj mają jeszcze psy obronne. Tak wygląda Altenstadt w Bawarii w 2016 roku. Do tego doprowadziła obecna polityka imigracyjna.

Natomiast rozwiewają się nadzieje Niemców, że imigranci będą stanowili tanią siłę roboczą:
– Wczoraj Der Spiegel napisał, że to wcale nie jest tak jak Niemcy sobie to wyobrażali, że to jest tania siła robocza, że sprowadzą sobie niewolników, którzy będą pracowali na ich podatki i emerytury, które są zagrożone. (…) Gospodarka Niemiec nie jest w stanie zaabsorbować tych niewykwalifikowanych ludzi.

Maciej Bienert opowiada o sytuacji w Altenstadt w którym jest duży ośrodek dla uchodżców

Za: dzienniknarodowy.pl

Komentarze:

komentarzy

8 COMMENTS

  1. Podobno Merkel to córka Hitlera. Niestety nie wdała się w Ojca. Sprałby ją na kwaśne jabłko jakby widział co ona robi. Przeciwieństwo ojca !!

  2. Niemcy mają głupich przywódców.Często doprowadzają naród do “katastrofy”.Będą bardzo duże problemy z takiej polityki i krwawe konsekwencje.

  3. Do kacpra:
    Hitler przyjaznil sie z turkami i innymi narodami muzulmanskimi. mussolini i inni faszysci rowniez ich lubili i podziwiali. byly nawet islamskie oddzialy SS. hitler im obiecal ze islam zapanuje w Europie! po wojnie byli faszysci przeniosili sie chetnie do partii lewicowych i nadal glosili uwielbienie dla islamu. Byla zasluzona faszystka, sigrid hunke, w roku 1960 wydala ksiazke pt „Slonce allacha swieci nad Zachodem”. Udalo im sie, malymi krokami, wprowadizli islam do Europy…

    • To pic na wodę. Hitler się przyjaźnił z wszystkimi którzy w jakikolwiek sposób pomagali III Rzeszy. Nawet żydzi służyli w armii Hitlera. Ale po opanowaniu świata i tak wszyscy by poszli z dymem. Niemcy – jedyna rasa Panów !!!

      • dokładnie… tak samo przybijal sztamę z Watykanem jak i mafią – cel uświęcal środki

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here