„Warszawiacy zostali złupieni przez PO” "Prezydent Gronkiewicz-Waltz jest beneficjentem reprywatyzacji" - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

„Warszawiacy zostali złupieni przez PO” “Prezydent Gronkiewicz-Waltz jest beneficjentem reprywatyzacji”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

– Pani Gronkiewicz-Waltz jest beneficjentem reprywatyzacji, rodzinnie jest obciążenie dla pani prezydent (…). Nieustannie wnoszę o to, by pani prezydent rozliczyła się z nienależnych pieniędzy. Ponad 5 mln złotych winna zwrócić do prawowitego spadkobiercy, kombatanta Armii Krajowej – stwierdził w „Gościu poranka” Cezary Jurkiewicz, warszawski radny Prawa i Sprawiedliwości.

Polityk skomentował wczorajszą sesję Rady Miasta Stołecznego Warszawy. – Wczoraj mieliśmy do czynienia z akcją medialną Platformy Obywatelskiej, która odwróciła kolejność sesji i spowodowała jako główny przekaz medialny dnia to, że zagrożeniem dla Warszawy jest projekt ustawy. Zagrożeniem dla Warszawy jest dzika reprywatyzacja, która jest faktem, a nie żadnym doświadczeniem medialnym, które wykreowano.

„Wiceprezydent ma problem”

– Wczorajsze sesje pokazały, że wiceprezydent Warszawy Witold Pahl ma problem, dlatego że wczoraj podał nam z imienia i nazwiska listę urzędników odpowiedzialnych za aferę reprywatyzacyjną, wśród nich pojawiło się nazwisko osoby, która jest niezatrzymana. Jednocześnie wiceprezydent bardzo pochwalił współpracę z CBA i prokuraturą – powiedział Jurkiewicz.„Warszawiacy zostali złupieni przez PO”

– Warszawiacy zostali złupieni i okropnie skrzywdzeni przez Platformę Obywatelską. Mówimy o 40 tys. mieszkańców, którzy wylądowali na bruku. Wczoraj ci ludzie byli na sesji i nie dostali się na nią, dlatego że ławki dla gości zajęli urzędnicy. To była klaka, która krzyczała i przerywała wypowiedzi naszych kolegów z PiS – stwierdził Jurkiewicz.

Dodał, że w kuluarach był też „pan Andrzej Hadacz, znany z prowokacji, który funkcjonował jako osoba, która chciała rozbić kampanię wyborczą Andrzeja Dudy w 2015 r.”.

Informacja prasowa za TVP. Obejrzyj cały program „Gość poranka”.

Ciamajdan przykrywa kolejną aferę! Ratusz w Warszawie unieważnia kolejny przetarg na audyt, co miał wyjaśnić aferę reprywatyzacyjną!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,892ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy