Węgry: za fakenewsy na pięć lat do więzienia! Pora wprowadzić to u nas! - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

Węgry: za fakenewsy na pięć lat do więzienia! Pora wprowadzić to u nas!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

– Zatrzymano i przesłuchano mężczyznę z powodu rozpowszechniania fałszywych informacji na temat koronawirusa – poinformowała policja województwa Baranya na południu Węgier. 44-letni mieszkaniec Peczu przez miesiąc zamieszczał w mediach społecznościowych „budzące dezorientację i niepokój w społeczeństwie” posty i fałszywe informacje. 

Podawał na przykład fakenewsa, że pandemia koronawirusa jest „tylko jednym z elementów tajnego planu przejęcia władzy”, na potwierdzenie czego udostępniał podrabiane nagrania wideo i wypaczał treść rzeczywistych doniesień.

Podczas rewizji w domu mężczyzny skonfiskowano sprzęt komputerowy. Grozi kara od roku do pięciu lat pozbawienia wolności. Uważam, że takie samo prawo należy wprowadzić w Polsce. Niedawno nagłośniłem informację, że radny Bezpartyjnych ze Szczecina (dawniej PO) Władysław Dzikowski opublikował obrzydliwego fejka jakoby PiS miał wydać dyrektywę, aby w szpitalach w razie gwałtownego wzrostu zakażonych ratować tylko osoby do 55 roku życia. Sprawa wylądowała na policji. /Za: niezalezna.pl

Radny Szczecina udostępnia obrzydliwego fejka o koronawirusie! Naraża życie starszych osób!

Co za DNO! Arłukowicz powiela fakenewsa o Pierwszej Damie! Upomniał go nawet dziennikarz TVN

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,206FaniLubię
17,878ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy