Wielkie brawa! Dominik Tarczyński udzielił wywiadu dla BBC w sprawie "uchodźców" i UE. "Europa musi w końcu usłyszeć nasze argumenty!" - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Wielkie brawa! Dominik Tarczyński udzielił wywiadu dla BBC w sprawie “uchodźców” i UE. “Europa musi w końcu usłyszeć nasze argumenty!”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Dominik Tarczyński (poseł Prawa i Sprawiedliwości) był gościem w brytyjskiej BBC, gdzie był pytany o kwestie uchodźców oraz tzw. “solidarności” europejskiej. Nie dał narzucić sobie politycznej poprawności i w ostrych, prawdziwych słowach wypowiedział to co czują prawie wszyscy Polacy! Polityk tłumaczył, że rząd realizuje wolę wyborców w kwestii przyjmowania imigrantów z krajów islamskich.

Sami posłuchajcie:

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,893ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy