w

Wojciech Cejrowski o islamskich imigrantach i inwazji na Europę! Zobacz wideo!

Wywiad z Wojciechem Cejrowskim w TV Republika. Pan Wojciech od wielu lat w prostych słowach podsumowuje to co myśli większość Polaków, tym razem wypowiedział się w kwesti przyjmowania islamskich imigrantów do Europy. 

„Jest inwazja, przychodzą obcy ludzie na nasz teren, z obcą kulturą! My z islamem mamy kłopoty odkąd oni istnieją, od ok. 600 roku. Już tu byli kiedyś, zrobili inwację na Hiszpanię i trzeba było bardzo długo ich stamtąd wypychać. Wgnietli swoją kulturę w Hiszpanię! […]
Sposób nawracania na ich wiarę był i jest do dzisiaj identyczny, to jest taki krzywy miecz, którym się łeb obcina jeśli chrześcijanin nie chce się nawrócić.”

„Nowy rząd powinien powiedzieć, że pamiętamy (red. o umowach z Unią Europejską rządu Ewy Kopacz) i skreślamy tamte umowy! Wziąć to co podpisała Kopacz i porwać do kamery, żeby było wyraźnie widać, że nie zapomnieliśmy, tylko odrzucamy!”

 

Wojciech Cejrowski o islamskich imigrantach i inwazji na Europę

Wojciech Cejrowski o islamskich imigrantach i inwazji na Europę. Za TV Republika (http://telewizjarepublika.pl/)Genialna wypowiedź Wojciecha Cejrowskiego! Polecam posłuchać i udostępnić! Zobacz, POLACY PRZECIWKO ISLAMIZACJI: https://www.youtube.com/playlist?list=PLpBgTSnFz5mn-vF4ebkz4YCqGWyrwcDiY

Opublikowany przez Nie chcę islamizacji Polski na 16 marca 2016

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Paranoja! Imigrant Mamed Chalidov, mówi Polakom kogo mają przyjmować do własnej ojczyzny!

Polski imam w telewizji: „ISLAM TO RELIGIA POKOJU”. Hahahahahahahaha!