Wojciech Cejrowski o islamskich imigrantach i inwazji na Europę! Zobacz wideo! - PrawicowyInternet.pl
piątek, 29 maja, 2020

Wojciech Cejrowski o islamskich imigrantach i inwazji na Europę! Zobacz wideo!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Wywiad z Wojciechem Cejrowskim w TV Republika. Pan Wojciech od wielu lat w prostych słowach podsumowuje to co myśli większość Polaków, tym razem wypowiedział się w kwesti przyjmowania islamskich imigrantów do Europy. 

“Jest inwazja, przychodzą obcy ludzie na nasz teren, z obcą kulturą! My z islamem mamy kłopoty odkąd oni istnieją, od ok. 600 roku. Już tu byli kiedyś, zrobili inwację na Hiszpanię i trzeba było bardzo długo ich stamtąd wypychać. Wgnietli swoją kulturę w Hiszpanię! […]
Sposób nawracania na ich wiarę był i jest do dzisiaj identyczny, to jest taki krzywy miecz, którym się łeb obcina jeśli chrześcijanin nie chce się nawrócić.”

“Nowy rząd powinien powiedzieć, że pamiętamy (red. o umowach z Unią Europejską rządu Ewy Kopacz) i skreślamy tamte umowy! Wziąć to co podpisała Kopacz i porwać do kamery, żeby było wyraźnie widać, że nie zapomnieliśmy, tylko odrzucamy!”

 

Wojciech Cejrowski o islamskich imigrantach i inwazji na Europę

Wojciech Cejrowski o islamskich imigrantach i inwazji na Europę. Za TV Republika (http://telewizjarepublika.pl/)Genialna wypowiedź Wojciecha Cejrowskiego! Polecam posłuchać i udostępnić! Zobacz, POLACY PRZECIWKO ISLAMIZACJI: https://www.youtube.com/playlist?list=PLpBgTSnFz5mn-vF4ebkz4YCqGWyrwcDiY

Opublikowany przez Nie chcę islamizacji Polski na 16 marca 2016

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,187FaniLubię
17,880ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy