WOW! Francja: Muzułmanin zakłócał modlitwę chrześcijan. Został znokautowany! WIDEO!

0
186528

Na początku sierpnia, dzień po pogrzebie zamordowanego przez islamistów księdza w Paryżu doszło do brutalnego stłumienia protestów wiernych w kościele Sainte Rita. Od tamtego czasu coraz uważniej przyglądam się dyskryminacji chrześcijan we Francji. Jestem zdania, że liberalne poglądy Franciszka na temat koegzystencji z muzułmanami w Europie są błędne a nadstawianie “drugiego policzka” po kolejnych zamachach doprowadzi do upadku Europy i islamizacji naszego kontynentu.

Całe szczęście są we Francji chrześcijanie, którzy zamierzają walczyć o swoją tożsamość i nie pozwolą pluć na siebie wyznawcom Allaha. Najlepszy przykład takiego człowieka widzimy na poniższym filmie, który viralowo rozchodzi się w mediach społecznościowych. Grupka chrześcijan modli się w intencji jednego z kościołów w Paryżu, który niebawem ma zostać zburzony, podchodzi do nich czarnoskóry islamista i zaczyna głośno puszczać muzykę, ostentacyjnie pokazując swój lekceważący stosunek do rdzennych Europejczyków. Na nagraniu tego nie widać ale wcześniej wykrzykiwał do nich wulgaryzmy i ich zaczepiał. Jeden z modlących się nie wytrzymał i zdzielił po mordzie przybysza z Afryki. Jedyne co mogę powiedzieć: BRAWO! Gdyby każdy chrześcijanin tak reagował na lekceważenie naszej kultury to dzisiaj nie musielibyśmy się obawiać islamu.

ZOBACZ: WOW! Węgierska policja rozpędza tłum imigrantów szturmujący bramę na granicy z Serbią!

Znakiem czasu we Francji stają się zamykane i burzone chrześcijańskie kościoły. Od 2000 r. zrównano z ziemią 33 tego typu obiekty. Na ich miejsce, niczym grzyby po deszczu, wyrastają meczety. We wspomnianym okresie wybudowano ich nieco ponad 1 tys. Czy największy laicki kraj ma szansę zostać największym muzułmańskim państwem Europy?

Zródło: pikio.pl

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here