WOW! Węgierska policja rozpędza tłum imigrantów szturmujący bramę na granicy z Serbią!

3
223240

Węgierska policja daje przykład jak radzić sobie z agresywnymi najeźdźcami. Pamiętacie humorystyczny film przedstawiający niemiecką policję wpuszczającą do Niemiec grupę kilkuset imigrantów? Bez zbadania kim są i czy nie mają broni, tamten film stał się ikoną niemieckiej polityki imigracyjnej (“polityki otwartych drzwi”). Dzisiaj Niemcy cierpią z powodu fatalnych decyzji rządu Angeli Merkel, Węgrzy nie chcą dopuścić do destabilizacji sytuacji we własnym kraju i bronią swoich granic! Brawa dla nich.

W tym samym czasie przywódcy największych państw Unii Europejskiej debatują jak ukarać rządy państw Europy Wschodniej, które opierają się islamskiej fali i nie chcą przyjmować imigrantów do swoich ojczyzn. Sami przeczytajcie: Kara za brak solidarności w kryzysie imigracyjnym? Europejskie spotkanie w wąskim gronie!

https://www.youtube.com/watch?v=Fr4UUwu0uvs&feature=youtu.be

Komentarze:

komentarzy

3 KOMENTARZE

  1. Żeby tak każdy kraj robił…
    Węgry nie chcą przyjmować imigrantów i trzeba to uszanować. Jakim prawem ta banda ciapatych szturmuje granicę? Nie mogą, to nie mogą. Niech wracają bronić kraju, a nie będą tchórzliwie uciekali i tylko czekali na mieszkania, zasiłki, a potem będą wprowadzać swoje zwyczaje. WON !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here