w

Zdjęcie wzbudzające emocje! Czeczeńscy sportowcy z bronią w ręku!

Na portalach społecznościowych nie milkną komentarze po tym jak na stronie głównej portalu demotywatory.pl pojawiło się zdjęcie sportowców Mameda Chalidova i Aslambeka Saidova z bronią. Panowie są pochodzenia czeczeńskiego, mieszkają w Polsce od wielu lat ale w kontekście ostatnich zamachów terrorystycznych trzeba przyznać, że to zdjęcie może budzić emocje wśród Polaków. Szczególnie, że sam Mamed Chalidov w ostatnim czasie zabrał głos w sprawie przyjmowania do Polski imigrantów: Mamed Chalidov, mówi Polakom kogo mają przyjmować do własnej ojczyzny! – wielu tysiącom Polaków nie spodobała się ta wypowiedź.

O zdjęciu sportowców wypowiadają się już nawet politycy Radny Miasta Olsztyna Krzysztof Kacprzycki tak je skomentował: „I co Panowie chcieli dzięki temu osiągnąć? Moim zdaniem to głupie, a nieopatrzone komentarzem – piekielnie głupie…”.

Jak się okazało, zawodnicy reprezentujący klub Arrachion zrobili sobie zdjęcie z atrapami broni podczas gali w Rosji. – „9 maja w Rosji odbywały się obchody Dnia Zwycięstwa, jednego z głównych świąt w kraju. Wszyscy wtedy chodzili z atrapami broni. Dali nam je do ręki żebyśmy pozowali do zdjęcia” stwierdził Mamed Chalidov.

A jak wy oceniacie to zdjęcie? Warto tak prowokować Polaków?

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Hit eksportowy Polski 2016? Bohaterscy Polacy! W Los Angeles Polak jednym ciosem zatrzymał agresora terroryzującego pociąg!

8 letnia szwedzka dziewczynka skarży się na molestowanie przez imigrantów! Zobacz WIDEO!