w

Ziobro o Tusku: Stawianie zarzutów o relacje z Rosją Putina ma wyjątkowo ciężki charakter [WIDEO]

Fot. Twitter

Zbigniew Ziobro wypowiedział się w temacie zarzutów, stawianych przez Donalda Tuska. Zaznaczył on, że oskarżanie o relacje z Rosją Putina i jego służbami specjalnymi ma wyjątkowo ciężki charakter. Zdaniem ministra sprawiedliwości, szef PO zrobił to w sposób świadomy i cyniczny.

– Stawianie zarzutów o relacje z Rosją Putina oraz rosyjskimi służbami specjalnymi ma wyjątkowo ciężki charakter. Donald Tusk zrobił to świadomie, cynicznie i z wyrachowaniem. Przy okazji oskarżył prokuraturę, że ta nie wyjaśnia wątków i utajnia sprawę. Zażądał jawności materiałów. Jako prokurator generalny postanowiłem wyjść naprzeciw żądaniom Donalda Tuska i ujawnić całość relacji procesowych składanych przez pana Marcina W., tego bardzo wiarygodnego – jak on twierdził – świadka. – powiedział minister sprawiedliwości.

– Tak się złożyło, że w zeznaniach – ten bardzo wiarygodny zdaniem Platformy i Donalda Tuska świadek – złożył bardzo ciężkie oskarżenia skierowane tak wobec samego Donalda Tuska, jak i jego najbliższych z PO. Zrelacjonował on mianowicie, że miał dostarczać Donaldowi Tuskowi za pośrednictwem jego syna łapówkę w wysokości 600 tysięcy euro. – zakończył Zbigniew Ziobro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Ozdoba: Sikorski wpisuje się w narrację Federacji Rosyjskiej [WIDEO]

Jaki: Za czasów PO podpisano w interesie Putina długoletnie umowy na gaz [WIDEO]