Żydzi znowu chcą pieniędzy! Izraelska gazeta: Polska musi zapłacić odszkodowania za 1968 rok

2
13009

„Jerusalem Post” opublikował ciekawy artykuł poświęcony 48 rocznicy wypędzenia Żydów z PRL. Konkluzja tekstu jest taka: „Warszawa musi zmienić swoje nastawienie i przeforsować prawo, które zapewni całkowitą kompensację i restytucję mienia skradzionego przez reżim komunistyczny. Zaawansowany wiek ofiar sprawia, że jest to sprawa pilna i należy podjąć szybkie działania.”

“Moralna reputacja Polski wiele by zyskała, gdyby udało się osiągnąć porozumienie w sprawie rekompensaty dla ofiar wypędzenia z 1968 roku. To najwyższa pora aby po 48 latach pasywności wynagrodzić stare krzywdy i skonfrontować się z demonami przeszłości.”

ZOBACZ: Leszek Żebrowski: „Polscy Żydzi zabili więcej Polaków niż Niemców”

Podpisuję się pod tym obydwiema rękami. Niewinni ludzie, którym „czerwoni” odebrali własność powinni ją odzyskać. Niezależnie od ich narodowości. Mam jednak dwa zastrzeżenia:

1) Należy wyraźnie zaznaczyć, że wypędzenie 1968 roku nie było dziełem „antysemickich polskich władz” – jak często można przeczytać w zachodniej prasie – tylko reżimu komunistycznego.

2) Rekompensat nie powinni dostać ubecy, którzy znajdowali się wśród wypędzonych z 1968 roku.

(Za: Piotr Zychowicz, wirtualnapolonia.com)

Za: www.jpost.com

Mój komentarz: Żydzi chcą wypompować z Polski miliardy złotych a kiedy polskie władze będą miały jaja aby upomnieć się o odszkodowanie od Niemiec i Rosji za śmierć milionów Polaków i zniszczenie praktycznie całej naszej ojczyzny? Czytajcie: Podczas II wojny światowej na 1000 Polaków zabito 220. Dla porównania – na 1000 Francuzów życie straciło 15

Komentarze:

komentarzy

2 COMMENTS

  1. Te żydowskie kmioty nic nie powinny od Polski dostać, kurwa ja tego nie rozumiem Niemcy ich palili, komuniści ich wypędzali a kurwa od Polaków odszkodowania wołają, co za żenada.

  2. Antysemityzm to wymysł żydow…. maszynka do nabijania żydom kasy. Moje sumienie jest jak najbardziej wporządku. “To najwyższa pora aby po 48 latach pasywności wynagrodzić stare krzywdy i skonfrontować się z demonami przeszłości.” – demonami przeszlosci jestescie wlasnie wy – żydostwo tego swiata które samo oglosiło się narodem wybranym…. w imie czego ? Zabiliscie Jezusa wiec jestescie potępieni na wieki – wlasnie w ten sposob…..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here