Żydzi znowu chcą pieniędzy! Izraelska gazeta: Polska musi zapłacić odszkodowania za 1968 rok - PrawicowyInternet.pl
niedziela, 31 maja, 2020

Żydzi znowu chcą pieniędzy! Izraelska gazeta: Polska musi zapłacić odszkodowania za 1968 rok

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

„Jerusalem Post” opublikował ciekawy artykuł poświęcony 48 rocznicy wypędzenia Żydów z PRL. Konkluzja tekstu jest taka: „Warszawa musi zmienić swoje nastawienie i przeforsować prawo, które zapewni całkowitą kompensację i restytucję mienia skradzionego przez reżim komunistyczny. Zaawansowany wiek ofiar sprawia, że jest to sprawa pilna i należy podjąć szybkie działania.”

“Moralna reputacja Polski wiele by zyskała, gdyby udało się osiągnąć porozumienie w sprawie rekompensaty dla ofiar wypędzenia z 1968 roku. To najwyższa pora aby po 48 latach pasywności wynagrodzić stare krzywdy i skonfrontować się z demonami przeszłości.”

ZOBACZ: Leszek Żebrowski: „Polscy Żydzi zabili więcej Polaków niż Niemców”

Podpisuję się pod tym obydwiema rękami. Niewinni ludzie, którym „czerwoni” odebrali własność powinni ją odzyskać. Niezależnie od ich narodowości. Mam jednak dwa zastrzeżenia:

1) Należy wyraźnie zaznaczyć, że wypędzenie 1968 roku nie było dziełem „antysemickich polskich władz” – jak często można przeczytać w zachodniej prasie – tylko reżimu komunistycznego.

2) Rekompensat nie powinni dostać ubecy, którzy znajdowali się wśród wypędzonych z 1968 roku.

(Za: Piotr Zychowicz, wirtualnapolonia.com)

Za: www.jpost.com

Mój komentarz: Żydzi chcą wypompować z Polski miliardy złotych a kiedy polskie władze będą miały jaja aby upomnieć się o odszkodowanie od Niemiec i Rosji za śmierć milionów Polaków i zniszczenie praktycznie całej naszej ojczyzny? Czytajcie: Podczas II wojny światowej na 1000 Polaków zabito 220. Dla porównania – na 1000 Francuzów życie straciło 15

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,181FaniLubię
17,885ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy