za: bialyrasizm.pl
w

Żydzi znowu chcą pieniędzy! Izraelska gazeta: Polska musi zapłacić odszkodowania za 1968 rok

„Jerusalem Post” opublikował ciekawy artykuł poświęcony 48 rocznicy wypędzenia Żydów z PRL. Konkluzja tekstu jest taka: „Warszawa musi zmienić swoje nastawienie i przeforsować prawo, które zapewni całkowitą kompensację i restytucję mienia skradzionego przez reżim komunistyczny. Zaawansowany wiek ofiar sprawia, że jest to sprawa pilna i należy podjąć szybkie działania.”

„Moralna reputacja Polski wiele by zyskała, gdyby udało się osiągnąć porozumienie w sprawie rekompensaty dla ofiar wypędzenia z 1968 roku. To najwyższa pora aby po 48 latach pasywności wynagrodzić stare krzywdy i skonfrontować się z demonami przeszłości.”

ZOBACZ: Leszek Żebrowski: „Polscy Żydzi zabili więcej Polaków niż Niemców”

Podpisuję się pod tym obydwiema rękami. Niewinni ludzie, którym „czerwoni” odebrali własność powinni ją odzyskać. Niezależnie od ich narodowości. Mam jednak dwa zastrzeżenia:

1) Należy wyraźnie zaznaczyć, że wypędzenie 1968 roku nie było dziełem „antysemickich polskich władz” – jak często można przeczytać w zachodniej prasie – tylko reżimu komunistycznego.

2) Rekompensat nie powinni dostać ubecy, którzy znajdowali się wśród wypędzonych z 1968 roku.

(Za: Piotr Zychowicz, wirtualnapolonia.com)

Za: www.jpost.com

Mój komentarz: Żydzi chcą wypompować z Polski miliardy złotych a kiedy polskie władze będą miały jaja aby upomnieć się o odszkodowanie od Niemiec i Rosji za śmierć milionów Polaków i zniszczenie praktycznie całej naszej ojczyzny? Czytajcie: Podczas II wojny światowej na 1000 Polaków zabito 220. Dla porównania – na 1000 Francuzów życie straciło 15

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

To już pewne. PiS przeciwko przymusowej relokacji islamskich imigrantów!

Reportaż. Ułańskie historie