700 tysięcy Niemców uciekło z ojczyzny przez politykę Angeli Merkel! - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 2 czerwca, 2020

700 tysięcy Niemców uciekło z ojczyzny przez politykę Angeli Merkel!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Według Lutza Bachmanna, będącego jednym z liderów ruchu Pegida, w ciągu minionego roku około 700 tysięcy rodowitych Niemców opuściło swoją ojczyznę przez politykę prowadzoną przez kanclerz Angelę Merkel. Chodzi przede wszystkim o politykę migracyjną, poprzez otwartość na imigrantów z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki gwałtownie wzrosła liczba przestępstw na terenie całych Niemiec, w miejscowościach szczególnie licznie zamieszkałych przez “uchodźców” kradzieże, pobicia i molestowanie stały się życiem codziennym dla rodowitych Niemców.

ZOBACZ: Niemieckie ulice przestały być bezpieczne. Rząd zatrudni tysiące dodatkowych policjantów.

„Młodzi muzułmanie, którzy w liczbie setek tysięcy przenikają do Niemiec, są ciężarem dla systemu świadczeń socjalnych, do tego żaden z nich nie wnosi wkładu do tego systemu. W ubiegłym roku imigz Niemiec wyjechało 700 tys. Niemców, należących do tzw. klasy średniej, dobrze wykształconych, płacących podatki” — powiedział Bachmann w wywiadzie dla Ria Novosti

Z 1,2 mln osób spoza Unii Europejskiej, które złożyły w Niemczech wniosek o azyl, zaledwie 34 tys. podjęło pracę. Jak się okazało, przyjmowanie uchodźców ma też „pozytywny” oddźwięk na rynku – to stworzenie 60 tys. miejsc pracy dla Niemców… do obsługi uchodźców.

W mity o tym, że przybywający imigranci to wykształceni specjaliści, którzy będą utrzymywać niemieckich emerytów nie wierzą już chyba nawet najbardziej wypaczeni umysłowo działacze Antify. Setki tysięcy imigrantów, którzy przybyli do Niemiec i którzy otrzymują zasiłki od niemieckich podatników, w ciągu najbliższych lat będą mogli ściągnąć całe swoje rodziny w ramach akcji łączenia rodzin. Z czym będzie to wiązać? Z napływem kolejnych milionów, niepracujących islamistów i z całkowitą destabilizacją cywilizowanych Niemiec.

“Federalny Urząd ds. Migracji i Uchodźców dosyć jasno podał — ponad 80% przyjezdnych to albo analfabeci, albo osoby z bardzo niskim poziomem wykształcenia. Ci ludzie nie mogą zastąpić braku specjalistów” — podsumował Bachmann.

Zobacz jak zmieniają się Niemcy po naporem islamu:

Za: ndie.pl, pch24.pl

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,169FaniLubię
17,896ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy