w , ,

700 tysięcy Niemców uciekło z ojczyzny przez politykę Angeli Merkel!

Według Lutza Bachmanna, będącego jednym z liderów ruchu Pegida, w ciągu minionego roku około 700 tysięcy rodowitych Niemców opuściło swoją ojczyznę przez politykę prowadzoną przez kanclerz Angelę Merkel. Chodzi przede wszystkim o politykę migracyjną, poprzez otwartość na imigrantów z krajów Bliskiego Wschodu i Afryki gwałtownie wzrosła liczba przestępstw na terenie całych Niemiec, w miejscowościach szczególnie licznie zamieszkałych przez „uchodźców” kradzieże, pobicia i molestowanie stały się życiem codziennym dla rodowitych Niemców.

ZOBACZ: Niemieckie ulice przestały być bezpieczne. Rząd zatrudni tysiące dodatkowych policjantów.

„Młodzi muzułmanie, którzy w liczbie setek tysięcy przenikają do Niemiec, są ciężarem dla systemu świadczeń socjalnych, do tego żaden z nich nie wnosi wkładu do tego systemu. W ubiegłym roku imigz Niemiec wyjechało 700 tys. Niemców, należących do tzw. klasy średniej, dobrze wykształconych, płacących podatki” — powiedział Bachmann w wywiadzie dla Ria Novosti

https://www.youtube.com/watch?v=RMZHCaBAiHk

Z 1,2 mln osób spoza Unii Europejskiej, które złożyły w Niemczech wniosek o azyl, zaledwie 34 tys. podjęło pracę. Jak się okazało, przyjmowanie uchodźców ma też „pozytywny” oddźwięk na rynku – to stworzenie 60 tys. miejsc pracy dla Niemców… do obsługi uchodźców.

W mity o tym, że przybywający imigranci to wykształceni specjaliści, którzy będą utrzymywać niemieckich emerytów nie wierzą już chyba nawet najbardziej wypaczeni umysłowo działacze Antify. Setki tysięcy imigrantów, którzy przybyli do Niemiec i którzy otrzymują zasiłki od niemieckich podatników, w ciągu najbliższych lat będą mogli ściągnąć całe swoje rodziny w ramach akcji łączenia rodzin. Z czym będzie to wiązać? Z napływem kolejnych milionów, niepracujących islamistów i z całkowitą destabilizacją cywilizowanych Niemiec.

„Federalny Urząd ds. Migracji i Uchodźców dosyć jasno podał — ponad 80% przyjezdnych to albo analfabeci, albo osoby z bardzo niskim poziomem wykształcenia. Ci ludzie nie mogą zastąpić braku specjalistów” — podsumował Bachmann.

Zobacz jak zmieniają się Niemcy po naporem islamu:

Za: ndie.pl, pch24.pl

https://www.youtube.com/watch?v=gEdwiCX4deQ

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

2 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Robert Winnicki: „Idea Narodowa zajmie miejsce okupowane przez demoliberalną centroprawicę!”

Jak powstała JEDNOSTKA „GROM” i „Nowoczesna”? – Stanisław Michalkiewicz