Anglia wyrzuca słowo “Easter” nawet z czekoladowych jajeczek! Bo to obraza dla muzułmanów!

0
60377

W Anglii słowo “Easter” (Wielkanoc) zostało wyrzucone z  milionów brytyjskich jajek czekoladowych sprzedawanych w okresie Wielkanocnym z uwagi, że może to obrażać wyznawców innych religii – donosi Daily Star. 

Kilka dni temu, po zamachach w Brukseli przypominałem, że Belgia w 2013 roku zakazała używania słowa “Wielkanoc” w szkołach, stwierdziłem wówczas, że Belgowie sami są sobie winni, że pozwolili się zaszczuć polityczną poprawnością do tego stopnia, że muzułmanie robią co chcą w ich kraju i wprowadzają własne zasady.

Ta sama fala chorej politycznej poprawności od dawna sieje spustoszenie w Wielkiej Brytanii. Jak informuje portal brytol.com“Produkty firmy Cadbury sprzedawane są jako “Egg Hunt Pack” natomiast Nestle reklamują czekolady Aero jako “czekoladowe jajka z bąbelkowymi batonami”. Sainsbury’s także przyłączył do politycznej poprawności, donosi Daily Star, sprzedając swoje produkty, w którym najważniejsze święto Chrześcijańskie jest określone jako zwykły “festiwal czekolady i piękna”.”

Nie da się ukryć, czekoladowe jajko z napisem “Wielkanoc” może obrazić uczucia religijne najeźdźców, trzeba zrezygnować z trwającej przez setki pokoleń tradycji obchodzenia Wielkanocy i zastąpić ją może świętem ku czci tolerancji? czy może dniem jedności arabskiej?

Byczki, kroszonki, jaja malowane, czyli tradycyjne polskie pisanki!

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here