w

Anglia wyrzuca słowo „Easter” nawet z czekoladowych jajeczek! Bo to obraza dla muzułmanów!

W Anglii słowo “Easter” (Wielkanoc) zostało wyrzucone z  milionów brytyjskich jajek czekoladowych sprzedawanych w okresie Wielkanocnym z uwagi, że może to obrażać wyznawców innych religii – donosi Daily Star. 

Kilka dni temu, po zamachach w Brukseli przypominałem, że Belgia w 2013 roku zakazała używania słowa „Wielkanoc” w szkołach, stwierdziłem wówczas, że Belgowie sami są sobie winni, że pozwolili się zaszczuć polityczną poprawnością do tego stopnia, że muzułmanie robią co chcą w ich kraju i wprowadzają własne zasady.

Ta sama fala chorej politycznej poprawności od dawna sieje spustoszenie w Wielkiej Brytanii. Jak informuje portal brytol.com„Produkty firmy Cadbury sprzedawane są jako “Egg Hunt Pack” natomiast Nestle reklamują czekolady Aero jako “czekoladowe jajka z bąbelkowymi batonami”. Sainsbury’s także przyłączył do politycznej poprawności, donosi Daily Star, sprzedając swoje produkty, w którym najważniejsze święto Chrześcijańskie jest określone jako zwykły “festiwal czekolady i piękna”.”

Nie da się ukryć, czekoladowe jajko z napisem „Wielkanoc” może obrazić uczucia religijne najeźdźców, trzeba zrezygnować z trwającej przez setki pokoleń tradycji obchodzenia Wielkanocy i zastąpić ją może świętem ku czci tolerancji? czy może dniem jedności arabskiej?

Byczki, kroszonki, jaja malowane, czyli tradycyjne polskie pisanki!

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Dobry przykład z Kamerunu: 89 bojowników Boko Haram skazanych na śmierć!

Zobacz jak TVN24 manipuluje faktem, że zamachowiec z Brukseli ukończył katolicką szkołę!