w ,

Przypominamy! Belgia w 2013 roku zakazała Wielkanocy! Kraj skazany na islamizację!

W kontekście ostatnich zamachów terrorystycznych w Belgii, warto bardzo krótko nakreślić jego przyczyny, niestety myli się europosłanka Platformy Obywatelskiej mówiąc, że zamachów nie można łączyć z imigrantami. Oczywiście, że jedynym powodem tych zamachów jest islam. To nie chrześcijanie rozrywają ludzi z okrzykiem „Allah akbar”, tylko ciemnoskórzy muzułmanie, którzy do Europy przybyli jako imigranci.

To liberalni politycy państw Unii Europejskiej, przyzwalający na masowy, niekontrolowany napływ imigrantów z krajów islamskich, odpowiadają za śmierć osób, które zginęły wczoraj w Brukseli. W jednym ze swoich parlamentarnych wystąpień, obecny wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki stwierdził, że wywiady Izraela i Stanów Zjednoczonych przyznały, że nie mają możliwości skontrolowania czy wśród imigrantów nie ma bojowników państwa islamskiego. Ci tzw. „uchodźcy” przybywają do Niemiec, Szwecji czy Belgii z podrobionymi dokumentami i nikt nie ma możliwości sprawdzenia czy np. miesiąc temu nie ścinali głów chrześcijanom w Syrii czy Kenii.

Europa przyjmuje ich z otwartymi ramionami dając im wysokie świadczenia socjalne, mieszkania, darmową edukację, finansowanie islamskich fundacji i stowarzyszeń – wszystko to dzieje się przy braku kontroli ze strony służb specjalnych. Całe dzielnice europejskich miast przekształcane są w muzułmańskie wylęgarnie terrorystów, tzw. strefy „no-go”, w których imigranci rządzą się swoimi prawami (prawem szariatu). Europejscy politycy ustępują nachodźcom w każdym możliwym aspekcie, budowanie setek meczetów – nie ma problemu, choinka obrażająca uczucia muzułmanów? – usunięta…

PRZECZYTAJ: Państwo islamskie będzie karać osoby obchodzące Wielkanoc. 20 batów!

Belgia usuwa Wielkanoc ze szkolnych kalendarzy…

Artykuł z portalu fronda.pl z 2013 roku: Boże Narodzenie i Wielkanoc mają zniknąć z oficjalnych kalendarzy, bo kojarzą się z chrześcijaństwem – informuje Radio Watykańskie.

Boże Narodzenie, Wielkanoc, Wszystkich Świętych a nawet karnawał to słowa, które odtąd są zakazane w belgijskich szkołach. Mają zniknąć z oficjalnych kalendarzy, bo kojarzą się z chrześcijaństwem. Odtąd będą więc ferie jesienne, wakacje zimowe, ferie dla rozrywki, to zamiast karnawału, oraz wakacje wiosenne. Zakaz ten dotyczy obszaru francuskojęzycznego. Stosowanie tych nowych nazw było już zalecane od kilku lat. Teraz stało się obowiązującą normą.

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu Belgia była krajem stricte katolickim. Dziś coraz bardziej wypiera się swej chrześcijańskiej tożsamości. W Brukseli zrezygnowano w ostatnie Boże Narodzenie z miejskiej choinki, aby nie ranić wrażliwości muzułmanów. Stanowią już oni jedną czwartą mieszkańców belgijskiej stolicy.

PRZECZYTAJ: Europa znowu się poniża. Wieża Eiffla, Pałac Kultury w kolorach Belgii. Islamiści się przejęli!

Belgia skazana na zagładę

Kraj, który wyrzeka się swojej tożsamości, w którym niedługo najpopularniejszymi imionami będą Mohammad i Ahmed nie może przetrwać i zamachy podobne do tych wczorajszych będą się tam pojawiać znacznie częściej. Jesteśmy na wojnie cywilizacyjnej, na wojnie o naszą, europejską kulturę, im wcześniej otumanione lewackie tłumy to zrozumieją tym większe szanse będziemy mieć na przetrwanie. Chociaż osobiście nie daję Europie nadziei… sami zobaczcie: Niemcy: Lewackie bojówki atakują manifestację pro-life. Plują na krzyże! Wideo!

Upadek Francji – dyskoteka w kościele w Wielkanoc. Zobacz oburzające wideo!

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

2 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Państwo islamskie będzie karać osoby obchodzące Wielkanoc. 20 batów!

KOMPROMITACJA! Szefowa unijnej dyplomacji płacze na konferencji prasowej! WIDEO!