w ,

Apostaci z islamu żyją w Europie w strachu przed mordem ze strony muzułmanów!

“Oni by chcieli abyście byli niewiernymi, tak jak oni są niewiernymi, abyście więc byli równi. Przeto nie bierzcie sobie opiekunów spośród nich, dopóki oni nie wywędrują razem na drodze Boga. Jeśli się odwrócą, to chwytajcie i zabijajcie ich, gdziekolwiek ich znajdziecie!”(Koran 4:89) 

Jeden z hadisów (opowieść przytaczająca wypowiedź proroka Mahometa) mówi: “Ktokolwiek odejdzie od islamu, powinien zostać zabity” (Bukhari 9.84.57). Kara śmierci za apostazję jest częścią prawa islamskiego według wszystkich szkół islamskiego prawoznawstwa (zarówno u sunnitów jak i szyitów).

Mapka przedstawiająca "oficjalne" kary za odejście od islamu w krajach islamskich. Do nich należy dołączyć kary wymierzane przez lokalną społeczność. Za wikipedia.pl
Mapka przedstawiająca “oficjalne” kary za odejście od islamu w krajach islamskich. Do nich należy dołączyć kary wymierzane przez lokalną społeczność. Za wikipedia.pl

Szejk Jusuf al-Karadawi, najbardziej znany i prominentny duchowny muzułmański na świecie (w telewizji Al-Dżazira prowadzi program “Szariat i Życie” o oglądalności około 40 mln widzów. 21 lutego 2011 wydał fatwę, nakazującą zabicie Muammara Kaddafiego), stwierdził: “Muzułmańscy prawnicy są zgodni, że odstępcy od wiary muszą zostać ukarani, ale różnią się oni co do określenia rodzaju kary, która ma zostać zadana. Większość z nich, w tym z czterech głównych szkół prawoznawstwa (Hanafi, Maliki, Shafi’i, i Hanbali) a także z pozostałych czterech szkół prawoznawstwa (the four Shiite schools of Az-Zaidiyyah, Al-Ithna-‘ashriyyah, Al-Ja’fariyyah i Az-Zaheriyyah) zgadzają się, że apostaci muszą być karani śmiercią“. Wobec nieletnich stosuje się wyjątki: przetrzymuje się ich w więzieniu, a zabija dopiero po uzyskaniu pełnoletniości.

Qaradawi wypowiedział również słynne zdanie: “Gdyby pozbyć się kary za apostazję, islam nie istniałaby dzisiaj”.

ZOBACZ: Ponad 290 milionów ofiar islamskiego terroru! Oto „religia pokoju”!

ApostazjaIslam

Wielu islamskich imigrantów przybyłych do Europy, którzy nawrócili się na chrześcijaństwo, obawia się odwetu ze strony muzułmanów, jasno podkreślają, że konwersja może oznaczać “wyrok śmierci”.

Jednym z bardziej zaskakujących aspektów kryzysu migrującego była liczba muzułmanów z miejsc takich jak Syria i Afganistan, którzy zdecydowali się na konwersję na chrześcijaństwo w austriackich kościołach. Do wiedeńskiej archidiecezji w stolicy Austrii wpływa od pięciu do dziesięciu wniosków tygodniowo. W tym roku aż 83 procent zarejestrowanych chrztów dorosłych to byli muzułmanie, którzy zdecydowali się porzucić islam.

ZOBACZ: Muzułmanie ukamienowali i podpalili kobietę na oczach policji! Nawet dzieci rzucały kamieniami! Wideo +18!

Muzułmanie, którzy przechodzą na chrześcijaństwo i pozostawiają islam stają w obliczu bardzo poważnego zagrożenia ze strony dawnych współwyznawców. Liczne są przypadki przemocy, a nawet śmierci. Imigrant mieszkający w Austrii, który obecnie nazywa się Christopher powiedział: “to może być mój wyrok śmierci”. Christopher przybył do Austrii w 2012 roku i zażądał aby podawać jedynie jego nowe, chrześcijańskie imię, ponieważ obawia się represji wobec siebie, ale również wobec swojej rodziny.

Dla imigrantów przybywających do Europy z państw islamskich nie liczy się prawo państw, które ich przyjmują, jasno podkreślają, że żyją według prawa szariatu. W dzielnicach kontrolowanych przez imigrantów tzw. strefach “no-go” prawo stanowią muzułmańscy duchowni. W Wielkiej Brytanii czy w Szwecji dochodzi np. do morderstw za odstępstwo od islamu albo za zdradę małżeńską. ZOBACZ: Szwecja. Szwedzki sąd uznał wyższość prawa szariatu nad prawem szwedzkim.

O ile wiarę można zmienić stosunkowo łatwo, to wyglądu, koloru skóry i pochodzenia się nie zmieni. Osoby, które porzuciły islam bardzo często nadal żyją ze społecznością muzułmańską w Europie i głównie z tej przyczyny narażone są na islamskie samosądy.

https://www.youtube.com/watch?v=crmTTme34Dw

 Za: jihadwatch.org

3 komentarze

Dodaj odpowiedź

2 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

ŻENUJĄCY POSŁOWIE PO! Nazwali Kaczyńskiego “małym trollem”, posłów Kukiz’15 “głupkami” i “pajacami”!

Powstaje anglojęzyczny film o dramacie wojennym Polek! POTRZEBNE WSPARCIE na wspieram.to! UDOSTĘPNIAJCIE!