Beata Kempa podsumowała umowę koalicyjną, która została ogłoszona w piątek. Jej zdaniem Donald Tusk uzbierał naiwne towarzystwo, które ma stworzyć współpracę mniej więcej do października 2024, czyli wyborów europejskich. Europosłanka podkreśliła, że chodzi o przejęcie przez szefa PO funkcji Komisarza do Unii Europejskiej, a wtedy po raz kolejny ucieknie on z kraju, by objąć ciepłą posadę w Brukseli.
– Tusk zszył dratwą i fastrygą naiwne towarzystwo do mniej więcej października 2024 – żeby Go tylko wysłali na Komisarza do UE. Potem powie wszystkim „…cześć jak czapka …”. Niewyobrażalna kasa. Kasa europarlamentarzysty to przy kasie Komisarza – zapomoga. Oj Panie Hołownia, wyczuli i ograli koncertowo. – napisała w mediach społecznościowych Kempa.
Tusk zszył dratwą i fastrygą naiwne towarzystwo do mniej więcej października 2024 – żeby Go tylko wysłali na Komisarza do UE. Potem powie wszystkim „…cześć jak czapka …”. Niewyobrażalna kasa. Kasa europarlamentarzysty to przy kasie Komisarza – zapomoga. Oj Panie Hołownia,…
— Beata Kempa (@BeataKempa_MEP) November 10, 2023

![Beata Kempa o rzezi wołyńskiej: Budowanie relacji z Ukraińcami może nastąpić tylko na prawdzie [WIDEO]](https://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Kempa-Beata-4-350x250.jpg)
![Leszek Miller wprost: Najważniejszym kamieniem milowym była zmiana rządu [WIDEO]](https://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Miller-Leszek-1-350x250.jpg)
![Sebastian Kaleta: Lasy Państwowe broniły się już przed zakusami UE [WIDEO]](https://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Kaleta-Seb5.jpg)
![Kaleta o słowach Reyndersa: To jest brutalny, cyniczny szantaż [WIDEO]](https://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Kaleta-Se1.jpg)
![Beata Kempa w PE: Mamy prawo do własnych poglądów, opartych na prawdziwych wartościach i wara Niemcom od tego [WIDEO]](https://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Kempa-Beata-1-1-350x250.jpg)
![Woś: Chcemy by jak największy odsetek osadzonych po odbyciu kary wrócił do społeczeństwa [WIDEO]](https://prawicowyinternet.pl/wp-content/uploads/Wos-Mich.2.jpg)










