w

Beata Kempa w PE: Za pięknym hasłem adopcji z krajów trzecich kryje się biznes adopcyjny i surogacyjny [WIDEO]

Fot. Twitter

Beata Kempa podczas wystąpienia w Parlamencie Europejskim stanowczo podkreśliła, że adopcje z krajów trzecich to piękne, doniosłe hasło, ale tak naprawdę kryje się za nim niemoralny biznes adopcyjny i surogacyjny. Europosłanka przypomniała o wydarzeniach z Brukseli, gdzie pary homoseksualne na specjalnych targach dla mniejszości miały możliwość kupić potomstwo pochodzące z surogacji. Jej zdaniem KE chce zalegalizować milionowy biznes, który jest sprzeczny z prawami człowieka.

– Adopcje z krajów trzecich – jakże pięknie to brzmi. Tymczasem za tym hasłem, kryje się niestety nic innego jak często biznes adopcyjny oraz niestety – surogacyjny. To przecież w Brukseli pary homoseksualne mogły kupić na targach dla mniejszości seksualnych potomstwo, pochodzące z surogacji na Ukrainie. To milionowy biznes, który Komisja Europejska chce zalegalizować na terenie wspólnoty, świetnie wiedząc, że nie ma kompetencji traktatowych w tej sprawie. – powiedziała Beata Kempa.

– Marzy się narzucanie państwom członkowskim związków homoseksualnych, a w kolejnym kroku umożliwienie im adopcji dzieci. Normalne społeczeństwa, które opierają swoje funkcjonowanie na wartościach nigdy tego nie zaakceptują! Ta debata nie powinna mieć w ogóle miejsca, a to co chcecie Państwo przeprowadzić to nieakceptowana przez obywateli inżynieria społeczna. – dodała europosłanka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Patryk Jaki: TVN oparł materiał o JPII na pracy wydziału stworzonego specjalnie, by zniszczyć Kościół [WIDEO]

Ziobro: Zamiast zająć się sprawą zabójstwa ks. Blachnickiego, media zainteresowały się legalną bronią Prokuratora Generalnego [WIDEO]