Bogdan Klich ZDRAJCĄ! Donosi na Polskę i twierdzi,że sytuacja w PL jest gorsza niż w Turcji! Oto prawdziwy “gorszy sort”.

1
10949

„Jestem na Radzie Europy. Klich (PO) donosi na Polskę i twierdzi, że sytuacja w PL jest gorsza niż w Turcji!” – napisał na Twitterze poseł PiS Dominik Tarczyński. Z zamieszczonego przez niego fragmentu dokumentu wynika, że były minister obrony narodowej Bogdan Klich nawoływał, by RE zareagowała „nie tylko na papierze” w obronie „niezależnego sądownictwa” oraz „zagrożonych instytucji demokratycznych” w Polsce.

ZOBACZ: Oto jak polscy komuniści opisywali wkraczającą do Polski Armię Czerwoną. Pamiętajmy, że potomkowie tych zdrajców nadal mają media i są w parlamencie!

„Pan Klich zauważył, że dzisiaj panowała zupełnie inna atmosfera niż podczas szczytu w Warszawie w 2005 r. Niestety część ministrów Rady Europy była niegotowa lub niechętna, by w efektywny sposób podejść do obecnych wyzwań. Szczyt powinien mieć miejsce, ale z aktywnym zaangażowaniem Zgromadzenia, jeżeli chodzi o plany i deklaracje które mają zostać przyjęte” – czytamy w sprawozdaniu zamieszczonym przez posła Tarczyńskiego.

Klich miał mówić na Radzie Europy, że nie tylko wartości, ale także instytucje demokratyczne „są zagrożone” w wielu krajach RE.

„W tej chwili Rosja czy Azerbejdżan powinny być wykluczone z organizacji. Niezależne sądownictwo już zupełnie zanikło w Turcji, wisiało na włosku w Polsce, a na Węgrzech sytuacja jest jeszcze gorsza. Reakcja Rady Europy powinna być efektywna, nie tylko na papierze. Przedstawiciele partii opozycyjnych państw członkowskich tez powinni brać udział w Szczycie”, napisano w zamieszczonym sprawozdaniu.

Za: TVP.info

Polski Rząd nie poprze kandydatury Donalda Tuska na Szefa RE! BRAWO! PRECZ ZE ZDRAJCAMI!

Komentarze:

komentarzy

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here