w

CAŁKOWITY BRAK KULTURY! Sławomir Nitras do starszego człowieka: „Zamknij się ty durniu”

Pan Zygmnunt Poziomka to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci warszawskiej sceny politycznej. Jest górnikiem emerytem z 25-letnim stażem w kopalni „Wujek”. Od wielu lat protestuje przeciwko politykom Platformy Obywatelskiej, „wielkimi białymi literami na czarnym T-shirt’cie, ma na piersiach napis: BRAWO PiS – TAK TRZYMAĆ. W ręku biało czerwona. I cały czas macha flagą”.

Tego starszego patriotę bardzo często można spotkać w okolicach Sejmu, na Al. Ujazdowskich, pod biurem Platformy Obywatelskiej. Miałem kiedyś okazję nagrać krótki film z Jego wypowiedzią:

Pan Zygmunt napisał dzisiaj na swoim koncie na Twitterze: „Powiedziałem panu Sławomirowi Nitrasowi jak dziś wychodził z siedziby czerwonej zarazy , że nie daj Boże , by tylko nie wygrał wyborów na prezydenta Szczecina … Odpowiedział mi językiem miłości : „Zamknij się ty durniu „… Język miłości ….”

Czy tak zachowuje się poseł? Czy tak zachowuje się osoba kulturalna? Czy tak zachowuje się kandydat na prezydenta najpiękniejszego miasta? Wstyd! Chamstwo! Kolejny raz słoma wystaje z butów posła z Połczyna. Kolejny raz pokazuje, że zamiast posłem, powinien zająć się innym zajęciem, np. czyszczeniem ulic:

Sławomir Nitras wreszcie znalazł pracę odpowiednią do swoich kwalifikacji. Sprząta szczecińskie ulice ale chyba bezprawnie…

Sławomir Nitras to poseł Platformy Obywatelskiej, którego do największych osiągnięć zawodowych i politycznych należą:

– jazda pod prąd na autostradzie i zasłanianie się immunitetem poselskim;

– rozbicie służbowego samochodu, którym nie miał prawa się poruszać;

– wyrok skazujący za kłamstwa w czasie kampanii wyborczej;

– wydzwonienie służbowym telefonem kilkudziesięciu tysięcy złotych na koszt podatnika;

– grzebanie w rzeczach pozostawionych przez parlamentarzystów PiS w czasie obrad Sejmu;

– łamanie prawa wyborczego prowadząc prekampanię wyborczą i wiele więcej.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Szczecinianie to tacy naturalizowani Polacy i sami na Nitrusa głosowali bo niemiecki model posła który zepsuty do szpiku syna ich w dupę i ma za śmieci świetnie się wpisuje w ich model wzorowego posła

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

„Pamięć Polaków nie jest tak krótka jak pamięć Tuska”

Jak mówić o stosunkach polsko-żydowskich? Mocne słowa Witolda Gadowskiego