w ,

“Czekam na Nitrasa w kajdankach. Tyle w temacie.” “Nitras powinien być pozbawiony immunitetu i ścigany jak zwykły przestępca.”

Internauci komentują skandaliczne słowa posła Sławomira Nitrasa, w których wzywał polskich żołnierzy do buntu. “Nitras powinien być pozbawiony immunitetu i ścigany jak zwykły przestępca. Pozbawiony obywatelstwa i osadzony w najgorszym więzieniu!” – pisze na Twitterze Krzysztof. “Poseł wzywający do buntu w wojsku to chyba podlega paragrafom? Czekam na Nitrasa w kajdankach. Tyle w temacie.” – dodaje inny użytkownik Twittera. “Oczywiście. W dobie tak zaawansowanej epidemii podburza wojsko i działa przeciw porządkowi publicznemu” pisze w odpowiedzi Barbara Wypych.

https://twitter.com/Taplarski_Dziad/status/1248180615066849280

https://twitter.com/Krzyszt98612392/status/1248167415617380352

Nitras wzywa do buntu

Nitras był gościem czwartkowego programu portalu onet.pl. Odnosząc się do zbliżających się wyborów prezydenckich, które miałyby odbyć się drogą korespondencyjną powiedział: “Te wybory będą fałszowane. Ten system wyborczy, który nam szykuje PiS, to jest system wyborczy, którego nie powstydziłby się generał Jaruzelski. Pod butem wojskowym i pod bagnetem wojskowym. Mam nadzieję, że wojsko się tak naprawdę zbuntuje w tej sprawie i nie weźmie w tym procederze udziału. Nam się szykuje jakąś farsę wyborczą.  Prowadzący wywiad pytał, czy „namawia wojsko do buntu”, Nitras odpowiedział, że „oczywiście”.

Nitras w czasie epidemii wzywa żołnierzy do buntu! Fogiel: “Niech Pan złoży mandat poselski!”

Zachęcam Was do poczytania kim jest Nitras:

CAŁKOWITY BRAK KULTURY! Sławomir Nitras do starszego człowieka: “Zamknij się ty durniu”

Sławomir Nitras w 10 miesięcy wydzwonił 30 732 zł z PUBLICZNYCH PIENIĘDZY! Szczecińska Platforma w pełnej krasie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Dlaczego zarząd Platformy Obywatelskiej nie potępił działalności żony Borysa Budki? Gdzie reakcja?

Sylwia Spurek: “aborcja jest prawem człowieka”. Internet: “Martwi się o gwałcone krowy a ma w dupie zabijanie bezbronnych dzieci”