"Czekam na Nitrasa w kajdankach. Tyle w temacie." "Nitras powinien być pozbawiony immunitetu i ścigany jak zwykły przestępca." - PrawicowyInternet.pl
środa, 27 maja, 2020

“Czekam na Nitrasa w kajdankach. Tyle w temacie.” “Nitras powinien być pozbawiony immunitetu i ścigany jak zwykły przestępca.”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Internauci komentują skandaliczne słowa posła Sławomira Nitrasa, w których wzywał polskich żołnierzy do buntu. “Nitras powinien być pozbawiony immunitetu i ścigany jak zwykły przestępca. Pozbawiony obywatelstwa i osadzony w najgorszym więzieniu!” – pisze na Twitterze Krzysztof. “Poseł wzywający do buntu w wojsku to chyba podlega paragrafom? Czekam na Nitrasa w kajdankach. Tyle w temacie.” – dodaje inny użytkownik Twittera. “Oczywiście. W dobie tak zaawansowanej epidemii podburza wojsko i działa przeciw porządkowi publicznemu” pisze w odpowiedzi Barbara Wypych.

https://twitter.com/Taplarski_Dziad/status/1248180615066849280

https://twitter.com/Krzyszt98612392/status/1248167415617380352

Nitras wzywa do buntu

Nitras był gościem czwartkowego programu portalu onet.pl. Odnosząc się do zbliżających się wyborów prezydenckich, które miałyby odbyć się drogą korespondencyjną powiedział: “Te wybory będą fałszowane. Ten system wyborczy, który nam szykuje PiS, to jest system wyborczy, którego nie powstydziłby się generał Jaruzelski. Pod butem wojskowym i pod bagnetem wojskowym. Mam nadzieję, że wojsko się tak naprawdę zbuntuje w tej sprawie i nie weźmie w tym procederze udziału. Nam się szykuje jakąś farsę wyborczą.  Prowadzący wywiad pytał, czy „namawia wojsko do buntu”, Nitras odpowiedział, że „oczywiście”.

Nitras w czasie epidemii wzywa żołnierzy do buntu! Fogiel: “Niech Pan złoży mandat poselski!”

Zachęcam Was do poczytania kim jest Nitras:

CAŁKOWITY BRAK KULTURY! Sławomir Nitras do starszego człowieka: “Zamknij się ty durniu”

Sławomir Nitras w 10 miesięcy wydzwonił 30 732 zł z PUBLICZNYCH PIENIĘDZY! Szczecińska Platforma w pełnej krasie!

 

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,206FaniLubię
17,878ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Spurek w jednym chórze z Niemcami i Rosją: “Przekop Mierzei to...

0
"Przekop Mierzei to inwestycja całkowicie zbędna, kosztowna i przede wszystkim szkodliwa dla środowiska. Dlatego wspieram petycję aktywistów/tek, który żądają zaprzestania prac na tym terenie"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy