Dezubekizacja niedoskonała. Morderca ks. Popiełuszki z wysoką emeryturą! - PrawicowyInternet.pl
piątek, 29 maja, 2020

Dezubekizacja niedoskonała. Morderca ks. Popiełuszki z wysoką emeryturą!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Ustawa dezubekizacyjna nie obejmuje takich ludzi, jak Grzegorz Piotrowski, który zamordował ks. Jerzego Popiełuszkę. Były esbek, żyjący dziś pod zmienionym nazwiskiem będzie pobierał wyższą emeryturę, niż wielu jego dawnych kolegów.

Morderca kapelana „Solidarności” od 15 lat jest już na wolności. Po tym jak odpowiadał za morderstwo ks. Piopiełuszki, został wyrzucony ze służby. Dziś okazuje się, że było to dla niego znakomite rozwiązanie, bo zmiany wprowadzane ustawą dezubekizacyjną, go nie obejmą.

Według moich informacji Grzegorz Piotrowski po zabójstwie księdza Popiełuszki został wyrzucony ze służb i w związku z tym pobiera emeryturę z ZUS. Nie można więc zastosować do niego przepisów objętych ustawą dezubekizacyjną – powiedział se.pl Marek Wójcik (PO), wiceprzewodniczący sejmowej Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych. Piotrowski ma dziś zatem naliczaną emeryturę według przyjętego w ZUS wzoru ze wskaźnikiem wysokości podstawy wymiaru emerytury 1,3.

Szef MSWiA Mariusz Błaszczak nie odniósł się do sprawy wprost. Potwierdził jedynie, kogo dotyczy ustawa. – Ta ustawa dotyczy tych, którzy są objęci zaopatrzeniem emerytalnym realizowanym przez Zakład Emerytalno-Rentowy MSWiA – mówił. „Morderca Piotrowski jest więc poza ustawą” – podał se.pl.

Za: pch24.pl, źródło: se.pl

ZOBACZ KONIECZNIE:

Matka ks. Popiełuszki żyła za 1 tys. PLN/msc, SB-cy żalą się, że za 2 tys. nie będą w stanie wyżyć!

Andrzej Rzepliński ukrywa morderców ks. Jerzego Popiełuszki?! Zobacz sejmowy stenogram z 2005 roku!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,187FaniLubię
17,880ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy