Dokument: Chiny - Ekonomiczna Inwazja na Europę - PrawicowyInternet.pl
czwartek, 2 lipca, 2020

Dokument: Chiny – Ekonomiczna Inwazja na Europę

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Dokument: Chiny – Ekonomiczna Inwazja na Europę. Luc Hermann i Paul Moreira pochylają się nad sprawą ekonomicznej inwazji Chin na Europę. Firmy z Państwa Środka coraz częściej zwyciężają w przetargach na zamówienia publiczne. Inwestują też w sektor przemysłowy, który zaczyna podupadać, i wykupują przedsiębiorstwa zmierzające ku bankructwu. Dokument pokaże, jaką cenę zapłacą obywatele Starego Kontynentu za taką działalność Chin.

ZOBACZ: Wywiad z Prezydentem RP Andrzejem Dudą w dzienniku China Daily

W całej Europie chińskie firmy coraz częściej wygrywają przetargi na zamówienia publiczne, inwestują w podupadający sektor przemysłowy i wykupują bankrutujące przedsiębiorstwa. Dokument “Chiny – ekonomiczna inwazja na Europę” szuka odpowiedzi na pytanie jaką cenę przyjdzie za to zapłacić obywatelom Starego Kontynentu.

– Chiny – ekonomiczna inwazja na Europę / Quand la Chine delocalise en Europe (2012)

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,753FaniLubię
18,034ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy