Europa wschodnia i Bałkany w czasach kolonizacji islamskiej. Zobacz Wideo! - PrawicowyInternet.pl
sobota, 11 lipca, 2020

Europa wschodnia i Bałkany w czasach kolonizacji islamskiej. Zobacz Wideo!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Mało kto wie o ogromnych zbrodniach Turków, Arabów czy Azjatów wobec setek tysięcy niewinnych Słowian. Handel niewolnikami zdominowany głownie przez Żydów, porywanie małych dzieci do haremów, niewolnicza praca do śmierci – do dziś kraje tego regionu nie otrzymały żadnych reparacji ani przeprosin.

Dzisiaj kiedy historia się powtarza, kiedy tysiące islamistów wędruje w stronę Europy – musimy się zjednoczyć z innymi słowiańskimi narodami i przeciwstawić się islamowi, bo ta religia zagraża naszej cywilizacji!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,716FaniLubię
18,064ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy