w , ,

Facebook kwestionuje odpowiedzialność Niemiec za II wojnę światową! Zobacz za co dali bana tym razem!

Kolega wysłał mi dzisiaj rano smsem (messengera ma zablokowanego przez Facebooka), informację o tym, że pierwszy raz dostał bana na portalu Marka Zuckerberga. Za co? Otóż postanowił skomentować artykuł dotyczący reparacji wojennych, które Niemcy powinni wypłacić Polsce za śmierć milionów naszych obywateli i za niewyobrażalne zniszczenia gospodarcze-materialne dokonane przez nich na terytorium Polski.

Zobaczcie co dzisiaj jest „niezgodne ze standardami społeczności Facebooka”:

Zastanówmy się co może nie spełniać standardów Facebooka w tej wypowiedzi?

  • Może podkreślenie faktu, że to Niemcy są odpowiedzialni za wywołanie II wojny światowej a następnie masowe ludobójstwo?
  • Może brak zgody na niemiecki dyktat w Unii Europejskiej?
  • Może brak zgody na przyjmowanie w polskie granice osób, które narzuca nam Angela Merkel?
  • Może chęć wyjścia z obecnej Unii Europejskiej?
  • Może domaganie się od Niemiec reparacji wojennych za wymordowanie milionów polskich obywateli, w tym elity naszego narodu, potężne zniszczenia gospodarcze, kradzież dzieł kultury i sztuki czy doszczętne zniszczenie stolicy?

Facebook kolejny raz udowadnia, że jest narzędziem propagandowym, na którym zwykły użytkownik nie może wyrazić swojego zdania jeśli jest ono sprzeczne z polityką administracji polskiego Facebooka a jak wiemy są oni aktywnymi działaczami np. Komitetu Obrony Demokracji, stąd:

Warto też wspomnieć o tym: „Choć kodeks karny niszczenie polskiej flagi nazywa przestępstwem wobec Rzeczypospolitej Polskiej, Facebook nie widzi w tym nic złego. Firma Marka Zuckerberga kolejny raz pokazała światu, że równe traktowanie użytkowników społecznościowego hegemona z Kalifornii jest mitem.

Więcej:

Niszczenie polskiej flagi nie narusza „standardów społeczności” Facebooka

2 komentarze

Dodaj odpowiedź

2 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Rodzina ważniejsza od kariery zawodowej. Coraz więcej Polaków decyduje się na drugie i trzecie dziecko

Tak wygląda dzisiejsza Szwecja [WIDEO]