Film: Hubal - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 7 lipca, 2020

Film: Hubal

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

W końcu mam zaszczyt przesłać niesamowity film. Przed wami Polski film wojenny z 1973 roku pt. Hubal…. Jeden z najlepszych, i najlepiej znanych Polskich filmów wojennych. Pierwszy film wojenny na moim kanale. Po nim spróbuję przesłać, jak zaplanowałem kilkanaście miesięcy temu, kilkadziesiąt Polskich filmów wojennych, czyli – większość najlepszych na Świecie filmów.

Fabuła: Film ten opowiada historię jednego z pierwszych, jak nie pierwszego dowódce partyzanckiego II Wojny Światowej. Historia dowódcy oddziału majora. Henryka ,,Hubala”. Dobrzańskiego i jego żołnierzy, którzy nie złożyli broni w Bitwie pod Kockiem, jak i w pierwszej kampanii 2WŚ…. Kampanii Wrześniowej. Był to ostatni oddział walczący w Polsce, który walczył we wsiach i lasach przez parę miesięcy aż do 30 Kwietnia 1940 roku. Film przedstawia walkę o wolność – najlepszego na Świecie żołnierza. Polskiego żołnierza. Henryk Hubal Dobrzański – Jeden z kilku najlepszych Polskich dowódców II Wojny Światowej.

Ważne: Henryk Hubal Dobrzański, to postać, na której można się wzorować. Przedstawia niesamowitą walkę. Jeśli każdy żołnierz Wojska Polskiego walczyłby tak samo. Kampania Wrześniowa mogła by być wygrana. Na tym należy się wzorcować, i to nie tylko na wojnie, ale zawsze i wszędzie, a co najważniejsze w naszym życiu – obojętnie jakie mamy.

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,835FaniLubię
18,079ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

[WYWIAD] Ksiądz, który ratuje życia!

2
Wywiad nagrany 13 kwietnia 2019 roku, przed szczecińskim Marszem dla Życia. 💬 Wywiad z ks. Tomaszem Kancelarczykiem, prowadzącym Fundację Małych Stópek pomagającą kobietom w trudnej...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy