Gronkiewicz-Waltz zabrania protestować przeciwko islamizacji Polski!

9
14186

Protestowanie przeciwko przyjmowaniu muzułmańskich uchodźców w Polsce jest niezgodne z prawem? Taką wykładnie przyjęły władze Warszawy. Stołeczny ratusz nie zgodził się na sobotnią manifestacje narodowców, którzy mieli protestować przeciwko imigrantom.

Jak informuje RMF, oficjalnie ratusz odmówił manifestacji, ponieważ w tym samym miejscu zaplanowane jest inne wydarzenie zgłoszone wcześniej. Narodowcy mieli manifestować na Placu Defilad.

Drugi powód to cel zgromadzenia według władz miasta niezgodny z przepisami. Jednak to już nieoficjalne informacje. – Ratusz ma zamiar wykazać, że demonstracja godzi w prawa i wolności innych osób, co zgodnie z ustawą o zgromadzeniach pozwala na zakazanie protestu – pisze RMF.

Źródlo: niezalezna.pl/

Towarzyszu Gronkiewicz, nas nie zagłuszysz!

Mój komentarz: odebranie Polakom prawa do wypowiadania się w ważnych dla nich sprawach to celowe naruszenie demokracji. Demokracji, którą każdy wyciera sobie dzisiaj gębę a najbardziej żałosne jest to, że ograniczają ją osoby, które przychodzą na protesty w “jej obronie”. Przed chwilą zostałem zbanowany przez facebooka za podanie tej informacji: Radny Opola usłyszał zarzuty za nazwanie islamistów „gwałcicielami kóz!” – nie mogę wstawiać nowych postów a nawet pisać do znajomych przez 30 dni. Gdzie podziała się wolność słowa? Można do woli obrażać chrześcijaństwo a na suche fakty o islamie zakładana jest cenzura? Podwójne standardy Facebooka. Krytyka islamu – NIE, obrażanie katolików – TAK

Komentarze:

komentarzy

9 COMMENTS

 1. Nie wiem czemu prawicowyintenet.pl wrzuca “newsa” z niezalezna.pl z 09.09.2015. Zanim będziecie się wkurzać, to sprawdźcie podane na dole źródło :)

  • To nie jest strona informacyjna z bieżącymi newsami a mój osobisty blog. W tym artykule opisana jest sytuacja, która miała miejsce i mój komentarz. Link do źródła jest podany, każdy kto chce dowiedzieć się więcej kliknie i przeczyta wpis z niezależnej.

   • Ok. Dziękuję za informację. Pozostaje mi tylko uprzedzać wszystkie grupy, że nie jesteście źródłem informacji i można do Was zaglądać w celu poczytania komentarzy do nieaktualnych wydarzeń, a nie traktować Was jako źródło informacji. Niestety dużo osób nie wiedziało o tym i rozpowszechniło choćby tę informację na wielu grupach, co wywołało złość skierowaną nie do osób, które takie decyzje podejmowały, a przede wszystkim doprowadziło do tego, że ileś osób zaczęło się zastanawiać czy warto się szykować na zaplanowane wydarzenia. Ja akurat mam zwyczaj sprawdzać źródło informacji podanych na niepewnych portalach i wszędzie to prostowałam, ale wiele osób tego nie robi. Jeżeli jest to tak wielkim problemem podawanie krótkiej informacji, że artykuł odnosi się do historii, nie pozostaje mi nic innego niż uprzedzenie wszystkich, że strona nie jest wiarygodnym źródłem informacji, a tylko blogiem, na którym autor podaje źródła i należy się na nie przekierowywać, a najlepiej od razu zaglądać na zweryfikowane wcześniej strony. Pozdrawiam.

 2. gronkowiec-walec zabronić to sobie możesz dzieciom zjadać cukierków , kim rzesz ty hrabino jesteś żeby zakazywać . Pałuj się antyPolska szmiro , dama z dworu posrańców.

 3. Islam domaga się, aby szariat był przyjęty na całym świecie. Siłą bądź
  stopniową, podstępną i cierpliwą polityką. Czym jest owy szariat?
  Szariat to prawo islamskie. Według niego: 1. Nie ma wolności słowa 2.
  Nie ma wolności myśli 3. Nie ma wolności prasy 4. Nie ma wolności sztuki
  5. Wolno bić kobiety 6. Kafir, czyli niewierny (my wszyscy) musi być
  obywatelem drugiej kategorii, musi płacić podatek w wysokości 50%
  pochodów, nie wolno mu posiadać broni, ma obowiązek schodzić z drogi
  muzułmaninowi oraz strzyc się w sposób upokarzający, jak i wiele, wiele
  innych wymogów

 4. moge byc nazywana hejterka ale to wlasnie biala rasa jest w dzisiejszych czasach dyskryminowana. nazwiesz kogos “czarnuchem” jestes rasista, nazwiesz ciapatym -jestes rasista, kiedy oni mowia “bialy smieciu” jest cool. dlaczego my mamy sie wstydzic swojej rasy oni maja byc dumni?nie rozumiem tego. nie uzywam i nie uzywalam takich zwrotow ale tez nie mam zamiaru udawac ze cos jest super tylko dlatego ze nazwanie tego inaczej jest politycznie niepoprawne, dlaczego my mamy byc poprawni kiedy oni nie sa, nie zawsze trzeba nadstawiac drugi policzek, tylko kurwa smieje sie ze deszcz pada gdy ktos pluje jej w twarz

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here