Gronkiewicz-Waltz zabrania protestować przeciwko islamizacji Polski! - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Gronkiewicz-Waltz zabrania protestować przeciwko islamizacji Polski!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Protestowanie przeciwko przyjmowaniu muzułmańskich uchodźców w Polsce jest niezgodne z prawem? Taką wykładnie przyjęły władze Warszawy. Stołeczny ratusz nie zgodził się na sobotnią manifestacje narodowców, którzy mieli protestować przeciwko imigrantom.

Jak informuje RMF, oficjalnie ratusz odmówił manifestacji, ponieważ w tym samym miejscu zaplanowane jest inne wydarzenie zgłoszone wcześniej. Narodowcy mieli manifestować na Placu Defilad.

Drugi powód to cel zgromadzenia według władz miasta niezgodny z przepisami. Jednak to już nieoficjalne informacje. – Ratusz ma zamiar wykazać, że demonstracja godzi w prawa i wolności innych osób, co zgodnie z ustawą o zgromadzeniach pozwala na zakazanie protestu – pisze RMF.

Źródlo: niezalezna.pl/

Towarzyszu Gronkiewicz, nas nie zagłuszysz!

Mój komentarz: odebranie Polakom prawa do wypowiadania się w ważnych dla nich sprawach to celowe naruszenie demokracji. Demokracji, którą każdy wyciera sobie dzisiaj gębę a najbardziej żałosne jest to, że ograniczają ją osoby, które przychodzą na protesty w “jej obronie”. Przed chwilą zostałem zbanowany przez facebooka za podanie tej informacji: Radny Opola usłyszał zarzuty za nazwanie islamistów „gwałcicielami kóz!” – nie mogę wstawiać nowych postów a nawet pisać do znajomych przez 30 dni. Gdzie podziała się wolność słowa? Można do woli obrażać chrześcijaństwo a na suche fakty o islamie zakładana jest cenzura? Podwójne standardy Facebooka. Krytyka islamu – NIE, obrażanie katolików – TAK

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,185FaniLubię
17,885ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy