w

Gronkiewicz-Waltz zabrania protestować przeciwko islamizacji Polski!

Protestowanie przeciwko przyjmowaniu muzułmańskich uchodźców w Polsce jest niezgodne z prawem? Taką wykładnie przyjęły władze Warszawy. Stołeczny ratusz nie zgodził się na sobotnią manifestacje narodowców, którzy mieli protestować przeciwko imigrantom.

Jak informuje RMF, oficjalnie ratusz odmówił manifestacji, ponieważ w tym samym miejscu zaplanowane jest inne wydarzenie zgłoszone wcześniej. Narodowcy mieli manifestować na Placu Defilad.

Drugi powód to cel zgromadzenia według władz miasta niezgodny z przepisami. Jednak to już nieoficjalne informacje. – Ratusz ma zamiar wykazać, że demonstracja godzi w prawa i wolności innych osób, co zgodnie z ustawą o zgromadzeniach pozwala na zakazanie protestu – pisze RMF.

Źródlo: niezalezna.pl/

Towarzyszu Gronkiewicz, nas nie zagłuszysz!

https://www.youtube.com/watch?v=J-XEFqmw_qM

Mój komentarz: odebranie Polakom prawa do wypowiadania się w ważnych dla nich sprawach to celowe naruszenie demokracji. Demokracji, którą każdy wyciera sobie dzisiaj gębę a najbardziej żałosne jest to, że ograniczają ją osoby, które przychodzą na protesty w „jej obronie”. Przed chwilą zostałem zbanowany przez facebooka za podanie tej informacji: Radny Opola usłyszał zarzuty za nazwanie islamistów „gwałcicielami kóz!” – nie mogę wstawiać nowych postów a nawet pisać do znajomych przez 30 dni. Gdzie podziała się wolność słowa? Można do woli obrażać chrześcijaństwo a na suche fakty o islamie zakładana jest cenzura? Podwójne standardy Facebooka. Krytyka islamu – NIE, obrażanie katolików – TAK

https://www.youtube.com/watch?v=Q6MYE77OBvU

Co myślisz?

9 komentarzy

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

 Świetny filmik o chorej politycznej poprawności i „Konwencji przemocowej” – Weronika Zaguła

Syryjczycy dla zabawy zrzucają osiołka ze skały. Bestie nie ludzie. WIDEO