Imamowie w niemieckich meczetach wzywają do pełnej izolacji! Integracja? Niemożliwe. - PrawicowyInternet.pl
wtorek, 2 czerwca, 2020

Imamowie w niemieckich meczetach wzywają do pełnej izolacji! Integracja? Niemożliwe.

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Asymilacja muzułmanów w europejskich społeczeństwach jest mrzonką. Widzą to wszyscy, oprócz politycznych i medialnych elit. Niemiecki dziennikarz podsłuchał, do czego namawiają islamscy przywódcy religijni swoich współwyznawców w meczetach nad Renem.

Constantin Schreiber zaprezentował we wtorek swoją książkę, zatytułowaną Inside Islam (“Islam od środka”). Jest ona owocem wizyt w kilkunastu meczetach. Autor chciał się przekonać, jakie treści przekazują tam imamowie.

„Meczety są placówkami politycznymi. Większość kazań, których wysłuchałem, skierowana była przeciwko integracji muzułmanów w społeczeństwie niemieckim. Życie codzienne w Niemczech przedstawiane jest głównie w negatywnym kontekście. Imamowie często opisują niemiecką codzienność jako zagrożenie i wzywają wiernych do oporu” – napisał Schreiber.

POLECANY ARTYKUŁ: Afganistan: Sześciolatka sprzedana 55-latkowi za kozę i worek ryżu [wideo]

https://www.youtube.com/watch?v=7pOxJHl-JUM&t=6s

Reporter odnotował, że licznie gromadzą się w muzułmańskich świątyniach imigranci świeżo przybyli z Bliskiego Wschodu i Afryki północnej. Obecnie na terenie Niemiec funkcjonuje ponad 2,5 tysiąca meczetów. Korzysta z nich więcej niż 4,5 miliona wyznawców Allaha.

„Chciałbym wymienić jeden pozytywny przykład, kazanie, w którym byłaby mowa o otwarciu na świat, tworzące pomost do życia w Niemczech. Niestety, podczas moich odwiedzin w meczetach nie natrafiłem na taki przykład” – stwierdził dziennikarz. „Podczas gdy przed drzwiami meczetów mówi się bez ustanku o integracji, za drzwiami propaguje się coś wręcz przeciwnego” – skonstatował.

Za: pch24.pl, źródło: tvp.info

ZOBACZ KONIECZNIE:

Całkowita porażka Francji w walce z radykalnym islamem!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,168FaniLubię
17,897ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy