Za: Irish Defence Forces
w ,

Imigrancki SEZON 2016 OTWARTY! Setki tysięcy islamistów zmierzają w kierunku Europy!

W miarę poprawy pogody otwiera się sezon dla imigrantów. W ostatnim tygodniu 5,000 przybyszów z Libii przekroczyło nielegalnie granice Włoch. Przywidywania oparte na dokumentach Narodów Zjednoczonych przewidują w tym tygodniu kolejne 10,000. Większość z nich nie pochodzi z terenów zagrożonych wojną, są zatem imigrantami ekonomicznymi, którzy nie powinni uzyskać prawa do osiedlenia się na terytorium Unii Europejskiej.

Trochę statystyk: w 2014 roku o udzielenie azylu w UE ubiegało się 600 tysięcy osób. W przypadku 55% wniosków o udzielenie azylu podjęto w 2014 roku decyzję negatywną, praktycznie nikt z osiadłych w Europie nielegalnych imigrantów nie został deportowany. W ciągu 2015 roku, po tym jak Angela Merkel zaprosiła uchodźców do Europy, złożono (oficjalnie) 1,255,640 wniosków o udzielenie azylu. Najwięcej w Niemczech (441,800 wniosków), następnie na Węgrzech (174,400 wnioski), Szwecji (156,100 wniosków), Austrii (85,500 wniosków), Włoszech (83,200 wniosków) i Francji (70,600 wniosków). Jak możemy się domyśleć oficjalne dane są zaniżane a wielu nielegalnych imigrantów dostaje się do Europy bez żadnej kontroli, bez rejestracji. Najeźdźcy mogą zatem bez większych problemów docierać do Europy!

Liczba wniosków o azyl w Unii Europejskiej i państwach EFTA. Od stycznia do grudnia 2015 roku.  Za: By Furfur [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html) or CC BY-SA 4.0
Liczba wniosków o azyl w Unii Europejskiej i państwach EFTA. Od stycznia do grudnia 2015 roku.
Za: By Furfur [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html) or CC BY-SA 4.0

W wyniku masowego napływu imigrantów przez Turcję (moim zdaniem przy pomocy tureckich władz) zamknięto wiele granic na wschodzie Europy, zbudowano płoty, zasieki, wzmocniono kontrole graniczne. Mieszkańcy Grecji (Grecki farmer dosłownie ZAORAŁ imigrantów! Zobacz wideo!), Węgier, Austrii czy Słowenii na własnej skórze doświadczyli czym jest spotkanie z islamskimi imigrantami, bardzo wielu pierwszy raz mogło zobaczyć jak zachowują się ludzie z państw islamskich (masowe niszczenie mienia publicznego, zostawianie po sobie niesamowitego brudu, masowe gwałty na kobietach czy wreszcie zwykłe sranie i oddawanie moczu w miejscach publicznych). Nic dziwnego, że w całej Europie do władzy dochodzą partie prawicowe a nawet nacjonalistyczne, ludzie mają dość politycznej poprawności i bycia obywatelami drugiej kategorii we własnym kraju.

W związku z zaostrzeniem kontroli granicznych przemytnicy szukają kolejnych, możliwych dróg dostania się do upragnionych Niemiec, jedną z nich jest granica polsko-ukraińska (Musimy uszczelnić granicę z Ukrainą! Kolejna fala imigrantów przejdzie przez Polskę!) ale najbardziej prawdopodobne, że spory odsetek osób, próbujących dostać się do Europy skorzysta z drogi morskiej.

12832328_1032791183431215_4621791189168726135_n

Na transporcie morskim do Europy zarabiają przemytnicy, którzy bez szacunku dla ludzkiego życia, pakują na małe stateczki po kilkaset osób tylko po to aby zwiększyć swoje zyski. Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji podała, że w 2014 roku zginęło 3,5 tys. osób, a od początku 2015 roku do końca sierpnia zginęło 2,5 tysiąca osób, próbujących się dostać drogą morską do Europy. W rzeczywistości liczby te są o wiele większe a dopóki Europa nie da jasnego sygnału, że wszystkie statki z nielegalnymi imigrantami będą odsyłane, dopóty imigranci będą decydować się na taką przeprawę, z narażeniem własnego życia.

https://www.youtube.com/watch?v=m_aYOsw8bUA

Najwięcej islamistów przyjedzie z Turcji!

Moim zdaniem, w 2016 roku, z jednej strony będziemy świadkami jak Europę zalewa kolejna, wielka fala imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu (znacznie liczniejsza od tej z 2015 roku) a z drugiej zobaczymy jak zgubna jest polityka idiotów sprawujących najważniejsze funkcje w Europie, którzy zgodzili się na porozumienie z Turcją! Przekazanie odwiecznym wrogom cywilizacji chrześcijańskiej 6 miliardów euro i umożliwienie im bezwizowego wjazdu do Unii Europejskiej przypieczętowało zagładę Europy. Już dzisiaj możemy oglądać jak faszyzująca społeczność Turków funkcjonuje w Niemczech: Muzułmanie maszerujący w Niemczech krzyczą: „Z pomocą Allaha was podbijemy!”. Turcja dokonuje ludobójstwa Kurdów i wspiera ISIS a politycy Unii Europejskiej żyją z klapkami na oczach i liczą, że islamskie państwo zatrzyma falę imigrantów. Kpiny! Również premier Beata Szydło czy była minister spraw zagranicznych Anna Fotyga przyczyniły się do tej katastrofalnej polityki, oceniając pozytywnie to hańbiące Europę porozumienie.

https://www.youtube.com/watch?v=iJPTzHE1atM

Czy Polska jest zagrożona?

Chyba nie ma imigrantów zmierzających do Europy, dla których celem jest Polska, kraj stosunkowo biedny, o niskich świadczeniach socjalnych, hańbiących zarobkach i społeczeństwie otwarcie antyimigranckim. Zagrożenie jakie może spaść na nasz kraj, to polityka państw starej Unii Europejskiej, które na siłę będą starały się wcisnąć nam imigrantów. Kilka dni temu Prawo i Sprawiedliwość przegłosowało uchwałę: To już pewne. PiS przeciwko przymusowej relokacji islamskich imigrantów! – liczę, że nie stracą jaj i będą się trzymać tego postanowienia! Kolejne zagrożenie to wspomniana już droga do Niemiec przez granicę polsko-ukraińską, chyba nikt z nas nie chce hord imigrantów blokujących ulice naszych miast i koczujących w naszych ogródkach. Jeśli jednak coś takiego się wydarzy, to imigranci muszą mieć świadomość, że pierwszy przypadek gwałtu na polskiej dziewczynce może skończyć się wielkim wybuchem agresji, w którym zapłonąć mogą nawet uwielbiane przez Polaków budki z kebabem.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Zmarła prof. Zyta Gilowska, była wicepremier i minister finansów. Cześć Jej pamięci!

W Polsce morduje się najmniej dzieci w całej Unii Europejskiej!