w

Islamista Aziz Karaoglu wywalony z organizacji KSW i ukarany karą w wysokości 800 tys. zł!

Za: youtube screen

We wtorek federacja KSW wypowiedziała ze skutkiem natychmiastowym umowę z Azizem Karaoglu, tureckim fighterem. Aziz przekazał KSW kontrowersyjny utwór „Na’am Qaatil”, który okazał się hymnem dżihadystów, w celu jego emisji podczas wychodzenia na 31. Galę KSW. Takie zachowanie natychmiastowo oburzyło Polaków! Na polskiej ziemi zagrany został utwór, który tysiące chrześcijan słyszą na Bliskim Wschodzie tuż przed męczeńską śmiercią z rąk islamistów! np. OKROPIEŃSTWO! Państwo islamskie spaliło żywcem 19 jazydzkich dziewcząt!

Jak przekazali właściciele federacji, powodem wypowiedzenia umowy jest zachowanie zawodnika niezgodne z zasadami określonymi w umowie z KSW. W federacji Niemiec tureckiego pochodzenia walczył w latach 2008-2016. Stoczył on siedem pojedynków, z czego zwyciężył w czterech.

Oprócz natychmiastowego rozwiązania umowy z Azizem Karaoglu, federacja KSW podjęła decyzję o skorzystaniu z przysługującego jej na podstawie umowy uprawnienia i obciążyła zawodnika karą umowną w wysokości 800 000 PLN!

Uważam, że powinien również ponieść konsekwencje karne, w końcu było to swojego rodzaju promowanie ideologii totalitarnej i wzywanie do nienawiści, co jest w Polsce zabronione przez prawo i bezwzględnie ścigane w stosunku do polskich patriotów, dlaczego zatem islamista może publicznie odtwarzać muzykę zezwierzęciałych morderców? 

ZOBACZ: Paranoja! Imigrant Mamed Chalidov, mówi Polakom kogo mają przyjmować do własnej ojczyzny!

Organizacja wydała również specjalne oświadczenie w sprawie tego zajścia:

W dniu 7 Czerwca 2016 r. Federacja KSW wypowiedziała ze skutkiem natychmiastowym umowę z Azizem Karaoglu.

Powodem wypowiedzenia umowy jest zachowanie zawodnika niezgodne z zasadami określonymi w umowie z KSW, a w konsekwencji naruszenie postanowień umownych. Aziz Karaoglu naruszył umowę postępując w szczególności wbrew przyjętym normom moralnym, konwenansom społecznym i obyczajowym, wypowiadając się w sposób ukazujący Federację KSW w złym świetle, narażający KSW na utratę szacunku i skandal, a także postępując w sposób urażający opinię publiczną oraz poszczególne grupy społeczne.

Federacja KSW pragnie zaznaczyć, że to Aziz Karaoglu przekazał KSW kontrowersyjny utwór „Na’am Qaatil”, który okazał się być hymnem dżihadystów, w celu jego emisji podczas wychodzenia na 31 Galę KSW. Aziz Karaoglu świadomie wybrał kontrowersyjną oprawę muzyczną i nie poinformował KSW o treści utworu.

Aziz Karaoglu składał również publiczne oświadczenia narażające Federację KSW na utratę szacunku sugerujące, że KSW rzekomo okradło zawodnika ze zwycięstwa podczas ostatniej walki.

Dodatkowo, oprócz natychmiastowego rozwiązania umowy z Azizem Karaoglu, Federacja KSW podjęła decyzję o skorzystaniu z przysługującego jej na podstawie umowy uprawnienia i obciążyła zawodnika karą umowną w wysokości 800.000 złotych.

Federacja KSW jeszcze raz podkreśla, że jako organizacja mająca na celu ciągłe podnoszenie standardów związanych z mieszanymi sztukami walki, kategorycznie odcina się od wszelkich negatywnych i dyskryminujących przekazów, które przypisywane są kontrowersyjnej pieśni wyemitowanej na wejście zawodnika Aziza Karaoglu na KSW 35.

Źródło: KSW

I jeszcze wyliczenie naruszeń, których dopuścił się Aziz:

Załącznik do oświadczenia – lista naruszeń umowy: Powodem rozwiązania z Zawodnikiem Umowy są w szczególności następujące okoliczności, które stanowią naruszenie postanowień umownych określonych w punkcie 7 Umowy:

1) zachowanie Zawodnika niezgodne z zasadami określonymi przez KSW, tj. naruszenie w szczególności postanowień punktów 7.3,7.4, 7.5, 7.6, 7.7 Umowy;

2) postępowanie wbrew przyjętym normom moralnym, konwenansami społecznymi i obyczajowymi, tj. naruszenie punktu 7.4 Umowy („Zawodnik zobowiązuje się do postępowania zgodnie z powszechnie przyjętymi normami moralnymi, konwenansami społecznymi i obyczajowym (…)”);

3) składanie oświadczeń, które ukazują KSW w złym świetle, przynoszą KSW nieposzanowanie oraz skandal, tj. naruszenie punktu 7.4 Umowy („(…) ponadto nie popełni żadnego czynu ani nie będzie angażować się w żadne wydarzenia lub sytuacje, ani składać oświadczenie, które mogłyby ukazywać Zawodnika, KSW, lub zarząd, kierownictwo, udziałowców, pracowników lub przedstawicieli KSW w złym świetle lub przynieść im złą sławę bądź narazić ich na nieposzanowanie, skandal, ośmieszenie lub lekceważenie.”);

4) postępowanie Zawodnika w sposób urażający opinię publiczną oraz poszczególne grupy społeczne, tj. naruszenie punktu 7.5 Umowy („Zawodnik zobowiązuje się postępować w sposób nie powodujący odrazy ani też nie urażający w żaden sposób opinii publicznej ani jakiejkolwiek grupy społecznej, jak również w sposób nie wpływający niekorzystnie na jakiegokolwiek aktualnego lub potencjalnego sponsora lub agencję reklamową tegoż sponsora, ani też na jakąkolwiek sieć lub stację, która będzie transmitować walkę”);

5) nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych i wyznaniowych, tj. naruszenie punktu 7.6 oraz 7.7 Umowy („7.6 Zawodnik zobowiązuje się nie udzielić swojego przyzwolenia ani nie brać udziału w jakichkolwiek materiałach reklamowych lub promocyjnych zawierających wyrażenia lub treści, które są powszechnie uznawane za obsceniczne, oszczercze, niecenzuralne, szkalujące lub niezgodne z prawem (dotyczy to w szczególności treści propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość. 7.7 Zawodnik zobowiązuje się nie angażować w żadną działalność rażąco niebezpieczną, ani w działalność niezgodną z prawem bądź działalność, co do której można w zasadny sposób przewidzieć, iż jej skutkiem będzie utrata dobrej opinii Zawodnika lub KSW lub niemożność wykonywania obowiązków wynikających z niniejszej Umowy.”).

Źródło: KSW

4 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Anonim jesteś pierdolonym ignorantem, codziennie są mordowani chrześcijanie z bliskiego wschodu, przykładem mogą być kurdowie. W celu odszukania informacji należało by się delikatnie wysilić, czego zapewne nie zrobisz bo śmierdzisz lewizną.

  2. “Na polskiej ziemi zagrany został utwór, który tysiące chrześcijan słyszą na Bliskim Wschodzie tuż przed męczeńską śmiercią z rąk islamistów!”

    Gdzie te tysiące chrześcijan umierają męczeńska śmiercią bo nie słyszałem?

    • Zaraz usłyszysz imbecylu jak ci wyjebie w cymbal co ty sobie wyobrażasz za idiote każdego masz czy myślisz że jesteś taki śmieszny!!!!

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

“Ar-ka-dioosh My-lick” czyli UEFA uczy dziennikarzy jak czytać nazwiska polskich piłkarzy :)

Wyrok śmierci za apostazję lub obrażanie Mahometa! Każdy muzułmanin może być katem! (WIDEO)