w

Katolicyzm niemile widziany. Ewa Chodakowska zaatakowana za wspomnienie o Chrystusie i Męce Pańskiej [WIDEO]

Za: facebook.com/chodakowskaewa/

Ewa Chodakowska po raz kolejny została zaatakowana w sieci. Rok temu powodem tego były złożone przez nią w mediach społecznościowych życzenia Wielkanocne. Tym razem popularna trenerka fitness naraziła się, bo wspomniała o krzyżu, Męce Pańskiej, Zbawieniu i Ewangelii.

W Wielki Piątek trenerka zamieściła w jednym z mediów społecznościowych post dotyczący Męki Pańskiej. Wywołał on lawinę komentarzy. Niestety, także tych negatywnych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kamil Stoch: jeśli Bóg jest na pierwszym miejscu, to wszystko inne jest na właściwym miejscu!

Co tak rozwścieczyło przeciwników wiary katolickiej? Otóż Chodakowska zamieściła zdjęcie krzyża, wraz z wpisem: „Sednem tego Dnia nie jest męka Chrystusa, ale prawda, że zostałeś odkupiony przez Krew Jezusa. Ojciec wybacza Ci każdą zdradę, każdy grzech, złe myśli i uczynki. Wszystko. To, co dziś przeżywamy, to na co dziś patrzymy, czego dotykamy, to kolejna odsłona Ewangelii – Dobrej Nowiny. To kolejny sposób, w którym Ojciec przychodzi i mówi kocham cię – przeczytałam dziś te słowa i nie mogłam się nie podzielić”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MOCNY WYWIAD z o. Marcinem Motyką pracującym w imigranckiej strefie “No-Go” Rosengård w Malmö [WIDEO]

Pod postem pojawiły się uszczypliwe uwagi – głównie dotyczące religii katolickiej oraz Kościoła. Niemniej część internautów pogratulowało trenerce odwagi w wyznawaniu wiary oraz konsekwencji w działaniu. Chodakowska – po ubiegłorocznych doświadczeniach – mogła być pewna, że taka jej działalność spotka się z hejtem.

Źródło: wprost.pl, pch24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Wielkanoc po niemiecku. Krew na ulicach Duisburga. Uliczne walki imigrantów w Niemczech! [WIDEO]

Demokracja po żydowsku? Demonstracja Palestyńczyków rozgoniona ostrą amunicją. 15 osób zamordowano. Jak w III Rzeszy. [WIDEO!]