w

Katowice: już dziś Marsz Powstańców Śląskich! Środowiska lewicowe zapowiadają blokadę marszu ku czci polskich bohaterów!

Jak co roku, Młodzież Wszechpolska i lokalne struktury Ruchu Narodowego, organizują w Katowicach Marsz Powstańców Śląskich. Wydarzenie ma na celu upamiętnienie polskich Bohaterów.

Środowiska liberalno-lewicowe, jak przy innych tego rodzaju okazjach, starają się przeszkodzić w przebiegu patriotycznego zgromadzenia, zapowiadając blokadę: https://www.facebook.com/events/111660749701983/

Dodatkowo, lewica w bezczelny sposób stara się szkalować organizatorów Marszu Powstańców Śląskich, co spotkało się z natychmiastową reakcją Młodzieży Wszechpolskiej, która wystosowała na swoim fanpage’u wezwanie do przeprosin.
https://www.facebook.com/events/1463933540379629/

Ponadto, środowisko narodowe utworzyło wydarzenie „Daj odpór lewackiemu oszołomstwu”, mające wyrażać sprzeciw wobec bezczelnego i skandalicznego zachowania lewicy.

Mimo sprzeciwu środowiska liberalno-lewicowego Marsz Postańców Śląskich przejdzie jak co roku. Marsz rozpocznie się dziś (6 maja 2018 r.) o godzinie 15:00, pod pomnikiem Wincentego Korfantego w Katowicach.

Zapraszamy:  https://www.facebook.com/events/1010696939097382/

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Facebook usuwa konserwatywne treści? Ruszajmy na Minds.com. W filmie wyjaśniam dlaczego cenzura posunęła się za daleko.

UWAGA! Trump podpisał ustawę 447 dotyczącą mienia pożydowskiego m.in. w Polsce! Jesteśmy zagrożeni bezprawnymi roszczeniami!