Krytykujesz-islam-w-sieci-Stracisz-dziecko
w ,

Krytykujesz w sieci islam? Stracisz dziecko!

Zdarzyło Ci się mieć własne poglądy i w trosce o przyszłość swoją i swoich dzieci napisać na Facebooku, że nie życzysz sobie przyjmowania islamskich imigrantów w Polsce? Uważaj, być może już niedługo za taką „ksenofobiczną”, „faszystowską” wypowiedź nie tylko zostaniesz ukarany grzywną ale również stracisz prawa rodzicielskie i państwo odbierze Ci dziecko. Jak informuje portal Welt.de, niemieccy prawnicy orzekli, że osoby wypowiadające się negatywnie na portalu Facebook w kwestii przyjmowania imigrantów mogą utracić prawa rodzicielskie!

Wystarczą screeny z portalu społecznościowego aby oskarżyć Niemca o szerzenie nienawiści w sieci, aresztować go oraz zabrać mu jego dziecko i oddać do domu opieki. Szkoda, że niemieckie media i niemieccy politycy nie widzą jak zachowują się sami imigranci, niszcząc niemieckie mienie, wchodząc do niemieckich domów, kradnąc, bijąc i zostawiając syf wszędzie gdzie przejdą. A jak się zachowują ich dzieci? Polecam artykuł: Małe, niegroźne, islamskie dzieciaczki Do jakich jeszcze absurdów dojdziemy? Może niech urzędy zabierają europejskie dzieci i oddają je na wychowanie wprost do napływających islamskich pedofilów? W końcu „ślub z imigrantem” to najlepszy sposób asymilacji – co tam, że dziecko ma 8 lat. Polecam kolejny artykuł: Pedofilia w krajach islamskich – wkrótce w Polsce?

Jeden z przykładów podobnego działania w Polsce. Mam nadzieję, że po raz ostatni w polskim parlamencie. Wanda Nowicka chce zamykać za prawicowe – patriotyczne poglądy.

 

Czy osiągamy właśnie szczyty politycznej poprawności, w której państwo tak głęboko włazi butami w podstawową komórkę społeczną, jaką jest rodzina i zabrania głoszenia własnych poglądów? Można to nazwać totalitaryzmem chorej lewicy. W moim odczuciu jest to choroba śmiertelna, na którą zapadły Niemcy, Austria, Wielka Brytania czy Szwecja – o ile rdzenna ludność tych narodów nie obudzi się na czas, to kultura islamska w ciągu kilku dziesięcioleci zmiecie zniewieściałą cywilizację Zachodu. O prawach kobiet, prawach homoseksualistów czy też prawach religijnych będzie można zapomnieć.


Czy do Polski dojdzie fala politycznej poprawności i zamykanie ludzi za głoszenie swoich poglądów? To już dawno doszło! Niedawno grupa młodych ludzi została zatrzymana za wznoszenie haseł: „Każdy Arab niech pamięta, dla nas Polska to rzecz święta!”, dopatrzenie się w tym haśle ksenofobii musi stanowić wielki wyczyn intelektualny! Do walki z „mową nienawiści” wzywa również Ewa Kopacz, osoba, która zdradziła Polskę i całą Grupę Wyszehradzką wyrażając zgodę na przyjmowanie islamistów. O bezpośrednie interwencje prokuratury w kwestii wyrażania swoich poglądów na temat islamu, apelują „dziennikarze” np. Wyborczej. Sami podsyłają na policję screeny z portali społecznościowych.
Kiedy ktoś rozsądny dojdzie do wniosku, że skoro tysiące ludzi wychodzą na ulice, że skoro w sondażach ponad 90% Polaków opowiada się przeciwko przyjmowaniu imigrantów to może nie jest to mowa nienawiści – a rzeczywista troska o przyszłość Polski?

Młodzi Polacy przeciw islamskim imigrantom! //Szczecin//

https://www.youtube.com/watch?v=qXUeAuFodX8
 

Warto jeszcze wspomnieć o zamykaniu ust Polakom przez największe portale informacyjnych ścieków takich jak TVP, TVN czy Wyborcza. Na swoich stronach internetowych wyłączyli możliwość komentowania. Odbiera się zatem ludziom możliwość dyskusji, odbiera się nam możliwość wyrażenia własnego zdania! Czy nie tak rodziły się dyktatury, w których wszyscy musieli się słuchać i podążać za jedną, wytyczoną linią myślenia?


zakaz krytyki islamu

Kup koszulkę: „MECZETY – NIE W POLSCE”

Meczety Nie w Polsce Koszulka  Meczety Nie w Polsce Koszulka Męska
Zobacz inne koszulki: Koszulki przeciwko islamizacji Polski


19 komentarzy

Dodaj odpowiedź

2 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Polska a imigranci #6 Kwestie ekonomiczne

Andrzej Duda tłumnie witany w USA