Krytykujesz w sieci islam? Stracisz dziecko!

19
7744

Zdarzyło Ci się mieć własne poglądy i w trosce o przyszłość swoją i swoich dzieci napisać na Facebooku, że nie życzysz sobie przyjmowania islamskich imigrantów w Polsce? Uważaj, być może już niedługo za taką “ksenofobiczną”, “faszystowską” wypowiedź nie tylko zostaniesz ukarany grzywną ale również stracisz prawa rodzicielskie i państwo odbierze Ci dziecko. Jak informuje portal Welt.de, niemieccy prawnicy orzekli, że osoby wypowiadające się negatywnie na portalu Facebook w kwestii przyjmowania imigrantów mogą utracić prawa rodzicielskie!

Wystarczą screeny z portalu społecznościowego aby oskarżyć Niemca o szerzenie nienawiści w sieci, aresztować go oraz zabrać mu jego dziecko i oddać do domu opieki. Szkoda, że niemieckie media i niemieccy politycy nie widzą jak zachowują się sami imigranci, niszcząc niemieckie mienie, wchodząc do niemieckich domów, kradnąc, bijąc i zostawiając syf wszędzie gdzie przejdą. A jak się zachowują ich dzieci? Polecam artykuł: Małe, niegroźne, islamskie dzieciaczki Do jakich jeszcze absurdów dojdziemy? Może niech urzędy zabierają europejskie dzieci i oddają je na wychowanie wprost do napływających islamskich pedofilów? W końcu “ślub z imigrantem” to najlepszy sposób asymilacji – co tam, że dziecko ma 8 lat. Polecam kolejny artykuł: Pedofilia w krajach islamskich – wkrótce w Polsce?

Jeden z przykładów podobnego działania w Polsce. Mam nadzieję, że po raz ostatni w polskim parlamencie. Wanda Nowicka chce zamykać za prawicowe – patriotyczne poglądy.


 

Czy osiągamy właśnie szczyty politycznej poprawności, w której państwo tak głęboko włazi butami w podstawową komórkę społeczną, jaką jest rodzina i zabrania głoszenia własnych poglądów? Można to nazwać totalitaryzmem chorej lewicy. W moim odczuciu jest to choroba śmiertelna, na którą zapadły Niemcy, Austria, Wielka Brytania czy Szwecja – o ile rdzenna ludność tych narodów nie obudzi się na czas, to kultura islamska w ciągu kilku dziesięcioleci zmiecie zniewieściałą cywilizację Zachodu. O prawach kobiet, prawach homoseksualistów czy też prawach religijnych będzie można zapomnieć.


Czy do Polski dojdzie fala politycznej poprawności i zamykanie ludzi za głoszenie swoich poglądów? To już dawno doszło! Niedawno grupa młodych ludzi została zatrzymana za wznoszenie haseł: “Każdy Arab niech pamięta, dla nas Polska to rzecz święta!”, dopatrzenie się w tym haśle ksenofobii musi stanowić wielki wyczyn intelektualny! Do walki z “mową nienawiści” wzywa również Ewa Kopacz, osoba, która zdradziła Polskę i całą Grupę Wyszehradzką wyrażając zgodę na przyjmowanie islamistów. O bezpośrednie interwencje prokuratury w kwestii wyrażania swoich poglądów na temat islamu, apelują “dziennikarze” np. Wyborczej. Sami podsyłają na policję screeny z portali społecznościowych.
Kiedy ktoś rozsądny dojdzie do wniosku, że skoro tysiące ludzi wychodzą na ulice, że skoro w sondażach ponad 90% Polaków opowiada się przeciwko przyjmowaniu imigrantów to może nie jest to mowa nienawiści – a rzeczywista troska o przyszłość Polski?

Młodzi Polacy przeciw islamskim imigrantom! //Szczecin//


 

Warto jeszcze wspomnieć o zamykaniu ust Polakom przez największe portale informacyjnych ścieków takich jak TVP, TVN czy Wyborcza. Na swoich stronach internetowych wyłączyli możliwość komentowania. Odbiera się zatem ludziom możliwość dyskusji, odbiera się nam możliwość wyrażenia własnego zdania! Czy nie tak rodziły się dyktatury, w których wszyscy musieli się słuchać i podążać za jedną, wytyczoną linią myślenia?


zakaz krytyki islamu

Kup koszulkę: “MECZETY – NIE W POLSCE”

Meczety Nie w Polsce Koszulka  Meczety Nie w Polsce Koszulka Męska
Zobacz inne koszulki: Koszulki przeciwko islamizacji Polski

Komentarze:

komentarzy

19 KOMENTARZE

 1. Ależ ja tych wszystkich lgbt naprawdę kocham, islam i islamistów również a będę ich wręcz uwielbiał im więcej tysięcy kilometrów dzielić będzie mój kraj od tego bydła! Jestem ciekaw czy ci idioci z amnesty słyszeli o wolności słowa i czymś co się tak bardzo ostatnio szermuje i odmienia na wszystkie sposoby czyli DEMOKRACJI. Demokracja to chyba głos ludu i większości.Gdzie jest równość wobec prawa? Poszła się wietrzyć? od kiedy te 1-1.1% zboczeńców ma terroryzować całe społeczeństwo?!

 2. […] Niemiecka PEGIDA (której celem jest walka z islamizacją Niemiec i Europy) świętowała pierwszą rocznicę swojego powstania. Tommy Robinson występujący z ramienia Angielskiej Ligi Obrony powiedział do tłumu, że „Wszelki postęp państwa niemieckiego jest zagrożony. Kanclerz Angela Merkel, rozdaje prawo do bycia Niemcem tak jak rozdaje się cukierki dzieciom!” Porównał on kryzys imigracyjny do sytuacji przed drugą wojną światową, kiedy to w Niemczech nie można było źle mówić o Hitlerze ponieważ było się za to skazywanym. Tak samo dzisiaj nie można mówić źle o islamie i o imigrantach. Na terenie Niemiec możliwe jest nawet odbieranie dzieci za głoszenie antyimigranckich poglądów. CZYTAJ: Krytykujesz w sieci islam? Stracisz dziecko! […]

 3. hehe no to juz jest totalny debilizm – to wszystko pokazuje jaka mamy wolnosc słowa i wogóle wolnosc trzeba zlikwidowac te portale społecznosciowe za bardzo nas kontroluja – a co sie tyczy emigrantow to won z nimi i basta. Niech mi tylko przyjda zabrac prawa do mojej córeczki to sam im łby poobcinam – banda klałnów w polskim rzadzie – sługusy zachodu .

 4. Chronić bezbronnych pedofilów i obcinaczy głów. Powinniśmy roztoczyć nad nimi ochronę i zamykać wszystkich,którzy ich krytykują

 5. Imigracja nie jest żadną wartością, więc hasła antyimigranckie nie godzą w żadną godność. Dziękuję, pozywajcie samych siebie brukselskie stworzenia.

 6. To naduzycie prawa. Nie mozna kogos skazywac i karac za uczucia i nie mozna mi nakazac milosci do wrogow nawet jesli biblia to nakazuje. Zamykajcie wiec tych co przybywaja i manifestuja pogarde agresje i pogrozki i nie tylko manifestuja. Potwierdzaja to czynem. Ale oni to swiete krowy nietykalne , natomiast my to malpy albo swinie do zamkniecia w klatkach i chlewach. Indianie tez nienawidzili bialych i sa teraz w rezerwatach

 7. Islam to dzieło “szatana” co wykorzystał psychopatę tzw. Mahometa do szerzenia religii nienawiści https://youtu.be/QPFOrsF2bzg
  Pozdrawiam z Katowic :)
  PS My tu śpiewamy co chcemy, a zgodne z prawdą, bo nasze władze są wykształcone i oczytane, są świadome zła jakim jest Islam, i w rzeczy samej niezgodnych z prawem, konstytucją, i prawem międzynarodowym, zapisów obowiązujących mahometan w tym ich podręczniku terroryzmu jakim jest Koran np.
  mowa nienawiści – “Bóg” oczekuje nienawiści wiernych wobec niewiernych – 49.7: „[…] Allach dał wam pokochać wiarę i On ozdobił ją w waszych sercach, a uczynił dla was nienawistną niewiarę […].”,
  lub nawoływanie do przemocy i zabijania – “Allach” każe muzułmanom zabijać niewiernych a tych, którzy przeżyją uczynić niewolnikami i mocno uciskać – 47.4: „Kiedy więc spotkacie tych, którzy nie wierzą, to uderzcie ich mieczem po szyi; a kiedy ich całkiem rozbijecie, to mocno zaciśnijcie na nich pęta […].”,
  lub zdaniem muzułmanów bezlitosne zabijanie niewiernych bez względu na okoliczności to odwieczny zwyczaj Allacha, którego nie wolno zmieniać – zniszczenie niewiernych jest wolą Allacha. – 33.61: „Przeklęci [niewierni] ! Gdziekolwiek się znajdą, zostaną schwytani i zabici bez litości; zgodnie ze zwyczajem Allacha ustanowionym dla minionych pokoleń. A nie znajdziesz odmiany w zwyczaju Allacha.”
  …i zaprawdę dalsze dziesiątki (!) tego typu stwierdzeń.

  „O wy, którzy wierzycie ! Zwalczajcie tych spośród niewiernych, którzy są blisko was. Niech się spotkają z waszą surowością.”
  „Zaprawdę, gorsi od zwierząt u Allacha są ci, którzy odrzucili wiarę i nie wierzą;”
  „Zwalczajcie ich [niewiernych], aż nie będzie już buntu i religia w całości należeć będzie do Allacha.”
  „[…] Ja [Allach] wrzucę strach w serca niewiernych. Bijcie ich więc po karkach ! Bijcie ich po wszystkich palcach !”
  „O wy, którzy wierzycie ! Nie bierzcie sobie za przyjaciół Żydów i Chrześcijan; […] A kto z was bierze ich sobie za przyjaciół, to sam jest spośród nich.”
  Przecież cały ten Koran dyszy nienawiścią emanującą jedynie z psychopatycznego umysłu analfabety, tak spaczonego, że nawet nie miał najmniejszego oporu, aby swe chore stwierdzenia ubierać w szaty Boga… Gość poszedł na całość, a tego, że “po owocach ich poznacie” nikt jakoś widzieć nie chce, i legalizuje się tzw. religię, która ma tyle stwierdzeń obowiązujących jej wyznawców, a niezgodnych z prawem, że to jakiś wręcz tragikomiczny fenomen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here