w ,

Lewactwo kolejny raz kompromituje Szczecin. Zbierają laptopy dla islamskich imigrantów.

Wielokrotnie zastanawiałem się czy istnieją granice absurdu, które są w stanie przekroczyć lewaccy aktywiści w moim pięknym mieście. Muszę przyznać, że stale mnie zadziwiają, a to zapraszają do Szczecina niemieckich aktywistów, którzy po niemiecku krzyczą do narodowców aby przyjmowali imigrantów (przedstawione na filmie poniżej), a to zbierają dla „uchodźców” laptopy :-)

https://www.youtube.com/watch?v=0gaRZUIanHM

Większość imigrantów przybywających do Europy to osoby, które portfele mają zasobniejsze od niejednego Polaka. Koszty przeprawy do Niemiec, Szwecji czy Wielkiej Brytanii sięgają czasami kilku tysięcy dolarów. Wszyscy znamy zdjęcia imigrantów rozmawiających przez najnowsze modele Samsunga czy iPhony. Syria przed tym jak Stany Zjednoczone postanowiły zaprowadził tam demokrację była stabilnym krajem.

Tym bardziej śmieszą akcje jak te zorganizowane przez grupę “Refugees Szczecin”. Zbieranie laptopów w Polsce i przekazywanie ich imigrantom, którzy dostają od Niemców świadczenia socjalne (często przekraczające średnią polską pensję) to absurd. W 2015 roku w lokalu Stojaki zorganizowali zbiórkę używanych rowerów. Mieszkańcy przekazali ich 40, a te trafiły do ośrodków pod Löcknitz.

Zbiórka laptopów jest przeprowadzana w Ośrodku Teatralnym Kana, znanym między innymi z tego, że chciano tam wystawić spektakl „Golgota Picnic”, zionący nienawiścią do cywilizacji chrześcijańskiej i wszelkich ludzkich wartości. Idealna pożywka dla zidiociałego lewactwa.

Razi krótkowzroczność szczecińskiego lewactwa, codziennie słyszymy informacje takie jak ta: Niemcy. Islamscy imigranci molestowali upośledzone umysłowo dziewczynki! czy ta: Kolejna Europejka ofiarą islamskiej „zabawy” tzw. „Taharrush”. Nie dała się zgwałcić więc została pobita i pocięta nożem! czy przykład z Berlina gdzie na początku marca imigranci zdewastowali doszczętnie Centrum lekkiej atletyki Rudolf-Harbig-Halle i Horst-Korber-Halle w berlińskiej dzielnicy Charlottenburg. Wstępnie straty szacowane są na ponad 4 miliony euro. Kwota może opiewać nawet na 6 mln euro. Takim ludziom chcą pomagać?

Co jeszcze wymyślą szczecinianie? Sugerowałbym np. pomoc polskim głodnym dzieciom ale oni zapewne przeprowadzą zbiórkę żeli intymnych dla imigrantów… w końcu opór przy gwałcie może być odebrany jako rasizm! 

Dobrze, że nie wszyscy szczecinianie pożegnali się z rozumem:

https://www.youtube.com/watch?v=qXUeAuFodX8

PS. dzięki takim akcjom można zrobić sobie listę lokali, które w Szczecinie należy bojkotować.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Węgrzy poradzili sobie ze skompromitowanym Trybunałem. My też damy sobie radę!

Janusz Korwin-Mikke: w Polsce może dojść do Majdanu i rozlewu krwi!