Kolejna Europejka ofiarą islamskiej “zabawy” tzw. “Taharrush”. Nie dała się zgwałcić więc została pobita i pocięta nożem!

8
47735

Pamiętacie jak w czasie zabawy sylwestrowej na otwartym powietrzu w Kolonii ponad tysiąc imigrantów otoczyło kilkadziesiąt kobiet – Niemek i turystek – okradając je, napastując i próbując zgwałcić? Okazuje się, że taka „metoda” zbiorowego molestowania jest znanym rodzajem przemocy w krajach arabskich. Nazywa się „taharrush”. Kolejna Europejka padła ofiarą tejże „zabawy” kobietą. 

29 letnia Szwedka Nathalie Hager wracała do swojego domu z przystanku autobusowego, niedaleko kościoła (widocznego na zdjęciu!) grupka mówiących po arabsku mężczyzn osaczyła ją i zaczęła wyzywać od “szwedzkich dziwek”. Dziewczyna została zaatakowana, molestowana i próbowano ją zgwałcić. Szwedka próbowała uciec i stawiła opór, to rozjuszyło ubogacających ją kulturowo islamistów. Została mocno pobita oraz pocięta nożem po piersi. 

Nathalie ma siniaki na całym ciele, została wywrócona na ziemię i poniżona przez osoby, które żyją z jej podatków, przez osoby zaproszone do Europy przez kanclerz Angelę Merkel. Udało jej się wyrwać oprawcom i uciec. Całe zajście zgłosiła na szwedzką policję, opisała sprawców. Mieli po 30-35 lat, mówili po arabsku, prawdopodobnie z syryjskim dialektem.

Wersja audio/wideo artykułu:

Szwedzka policja nie zajęła się sprawą!

Nie wiem co jest bardziej bulwersujące, sam fakt napaści seksualnej na Europejkę czy może postawa szwedzkich władz, które podobne napaści starają się wyciszyć i udawać, że nic się nie stało. Pomimo zgłoszenia na policję całego zajścia, szwedzcy funkcjonariusze do dzisiaj nie skontaktowali się z Nathalie. Tak jakby nic się nie stało. Polecenie z góry? Polacy, którzy niedawno próbowali bronić polskich i szwedzkich kobiet… zostali aresztowani. Zbydlęciali islamscy gwałciciele nadal spokojnie żyją na wolności za pieniądze szwedzkich podatników.

kobietywislamie

Imigranci “bawią się” Europejkami!

„Taharrush” to nic innego jak grupowe molestowanie, które znane jest w krajach arabskich od kilku lat. Polega ona na otoczeniu kobiety w miejscu publicznym. Najpierw mężczyźni zaczynają krzyczeć na swoją „wybrankę”, obrażają ją, później zaczyna się napastowanie, kończące się często na gwałcie.

„Taharrush” pierwszy raz było zaobserwowane podczas protestów w czasie “arabskiej wiosny” w Egipcie w 2011 roku. Wtedy reporterka CBS została ofiarą takiej „zabawy”. Napadnięto na nią na Placu Tahrir w Kairze. Została odcięta od kamerzysty, z którym pracowała. Otoczył ją tłum 200 mężczyzn, którzy dotykali ją i nawoływali do dalszej przemocy seksualnej. Wszystko trwało około 40 minut. Dziennikarka przez cały ten czas była napastowana, nie mogła wydostać się ze środka.

https://www.youtube.com/watch?v=UgWO6YPQqxw

Mechanizm takiego działania jest przerażający – podczas ataku ofiara jest tak zdezorientowana, że często napastnikom udaje się ją obrabować. Nierzadko kobieta jest również gwałcona. Wszystko to dzieje się w miejscu publicznym, a ucieczka staje się niemal niemożliwa

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻSzwecja. 12-latek brutalnie zgwałcony przez dwóch islamistów. Nagrali to!

Źródła: jihadwatch.org – niezalezna.pl – friatider.se

Komentarze:

komentarzy

8 KOMENTARZE

 1. Wszyscy europejczycy powinni naciskać z całych sił na media, i polityków każdego szczebla aby wyrzucić obcy wrogi nam kulturowo element życia z Europy, a także organizować się samemu.
  Nie dawać im pieniędzy, zniechęcić do pobytu tutaj, a także deportować siłą.
  Ile papierów trzeba wypełnić i ile należy poświęcić czasu aby legalnie zamieszkać w innym Europejskim kraju?
  Po co to wszystko skoro “lepsza” Arabska rasa może przyjść na piechotę nie przejmując się niczym. Zobaczcie getta w których często bytują.
  To rządy zachodniej europy dostarczają im namioty, żywność, pieniądze.
  Przyjechali nielegalnie, przeznaczcie te pieniądze na deportowanie ich z powrotem.
  TO NIE SĄ UCHODŹCY WOJENNI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here