Lewicowy publicysta protestuje przeciwko „faszystowskim koszulkom”. Obrzuca błotem NSZ, których nazwy nie pamięta…

4
11654

Dziennikarz Jan Bodakowski rozmawiał z uczestnikiem kilkuosobowego protestu przed sklepem z odzieżą patriotyczną Red is Bad. Był nim publicysta Jaś Kapela z Krytyki Politycznej. W wywiadzie podzielił się z widzami wszystkim tym, co nie podoba mu się w Narodowych Siłach Zbrojnych. Zdradził także, że lewicowej młodzieży jest więcej niż tej prawicowej.

W drugim wywiadzie Kapela próbuje krytykować Narodowe Siły Zbrojne, usiłując rozwinąć skrót NSZ, jako „Niezależne…”. Nie potrafi, więc zrezygnowany wraca do hasła, które zna, czyli „Żołnierze Wyklęci”.

 

Za: niezlomni.com

Komentarze:

komentarzy

4 COMMENTS

  1. Czy dyskusje w internecie muszą toczyć się na zasadzie: “Ej, patrzcie jaki ten gość jest głupi! Widzicie jaki on jest głupi? Całe szczęście, że nasi ludzie nie są tacy głupi! hahaha!”?

    • Może i nie muszą. Może i nie powinny. Ale W TYM KONKRETNYM wypadku są do przyjęcia jako skrót myślowy, bo komu się chce rozpisywać tak jak ja to zaraz zrobię.
      Bo co, do q…y nędzy, można INNEGO powiedzieć o tym palancie, który wiedzę ma ZEROWĄ, więc POGLĄDY lekko-pół-śmieszne, debilny rechot co pół minuty i do tego FAŁSZ, FAŁSZ, FAŁSZ, BO widać przez zamknięte oczy, że jemu nie chodzi o żaden protest, tylko dziecko polazło tam wyłącznie, żeby się LANSOWAĆ. Jeśli się nie zgadzasz, to podaj jedną pozytywną rzecz o tym głupku! Czekam, ale się chyba nie doczekam, co nie, bo to przeca niemożliwe… :o)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here