w

Marcin Romanowski: Kryzys autorytetów i wartości ma zbrodnicze konsekwencje

Fot. YouTube

Marcin Romanowski napisał w mediach społecznościowych, iż kryzys autorytetów i wartości ma zbrodnicze konsekwencje. Jego zdaniem to poniekąd jego wynikiem są szokujące zachowania takie jak w Pruszkowie, gdzie grupa nastolatków znęcała się nad swoim rówieśnikiem. Poseł Solidarnej Polski przypomniał również o zabójstwie z Zamościa, zapowiadając że zrobi wszystko, by sprawcy tej tragedii zostali surowo osądzeni.

– Kryzys autorytetów i wartości ma zbrodnicze konsekwencje. W Pruszkowie grupa nastolatków pobiła i przypalała papierosami bezbronnego chłopaka. Musimy powstrzymać deprawację młodego pokolenia. Każdy rodzic musi mieć pewność, że jego dzieci są bezpieczne, gdy idą do szkoły. – napisał Romanowski.

– Niedawno przeżywaliśmy tragedię z Zamościa, gdzie trójka nastolatków brutalnie zamordowała młodego Eryka. Zwróciłem się wówczas do prokuratora krajowego, by wszyscy zwyrodniali sprawcy odpowiadali na podstawie Kodeksu karnego. Zrobię wszystko, by zostali surowo osądzeni. – dodał poseł Solidarnej Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Dariusz Matecki demaskuje unijną dyrektywę: Kto na tym zarobi? Niemiecki przemysł

Michał Woś: Janina Ochojska okrywa się hańbą. Jej słowa są aktem antypolonizmu [WIDEO]