w

Marcin Romanowski: Polityka niemiecka jest zwykłą hipokryzją. [WIDEO]

Fot. Twitter

Marcin Romanowski w programie “Minęła 8” na antenie TVP INFO odniósł się do polityki uprawianej przez Niemców. Określił on ich postępowanie jako zwykłą hipokryzję oraz stwierdził, iż solidarność w rozumieniu naszych zachodnich sąsiadów jest pustym słowem, za którym nie idą żadne konkretne działania. Polityk Solidarnej Polski przypomniał, że kiedy Polska przyjęła ponad 3 miliony uchodźców, nie mogliśmy liczyć na żadną pomoc, czy wsparcie z ich strony.

– Polityka niemiecka okazała się fiaskiem, jednak zarówno ich polityka, jak i ta europejska jest po prostu zwykłą hipokryzją. Dla nich solidarność jest tylko pustym słowem, którym szermują tylko, kiedy jest to z ich korzyścią. Kiedy Polska potrzebowała wsparcia po przyjęciu ponad 3 milionów uchodźców, tej solidarności nie było. – powiedział Marcin Romanowski.

– Całe ataki związane z praworządnością, czy też suwerennością energetyczną były zasłoną dymną, mająca na celu obniżenie pozycji Polski. Ci ludzie teraz mają czelność mówić o europejskiej solidarności. To są naprawdę już przysłowiowe Himalaje hipokryzji. – zakończył poseł Solidarnej Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Zbigniew Ziobro już 11 lat temu ostrzegał przed kryzysem, którego jesteśmy świadkami [WIDEO]

3000 złotych dofinansowania na węgiel. Projekt ustawy został już przyjęty