w

Marcin Warchoł: Kończymy z cwaniactwem lichwiarzy i oszukańczych firm pożyczkowych [WIDEO]

Fot. Twitter

Marcin Warchoł zamieścił w mediach społecznościowych krótki film, w którym poinformował, iż w dniu 4 listopada skończyła się lichwa w naszym kraju. Zaznaczył on, iż przyjęcie przez Sejm ustawy antylichwiarskiej oznacza koniec nieuczciwych i cwaniackich firm, żerujących na trudnych sytuacjach Polaków. Poseł Solidarnej Polski dodał, że teraz kredyty czy pożyczki będą bezpieczne i znacznie tańsze, na co pozwoli wprowadzenie rynkowych limitów opłat i oprocentowań.

– Dlaczego dziś lichwiarze są tak wściekli? Bo odebraliśmy im ukochaną maszynkę do zarabiania pieniędzy. Pani Jolanta pożyczyła 25 tysięcy złotych – straciła dom warty 300 tysięcy. Mąż popełnił samobójstwo. Pani Magdalena wzięła 100 tysięcy złotych na leczenie syna – ma oddać milion. Pani Stefanii za 20 tysięcy złotych grozi utrata domu. Takich tragedii już nie będzie. – powiedział Warchoł.

– 4 listopada 2022 roku skończyła się lichwa w Polsce. Sejm przyjął ustawę antylichwiarską Solidarnej Polski. To cios w lichwiarzy. Kończymy z cwaniactwem lichwiarzy i oszukańczych firm pożyczkowych. Kredyty, pożyczki, raty za zakupy będą bezpieczne i tańsze. Wprowadzamy uczciwe, rynkowe limity wszelkich opłat i oprocentowania. – dodał polityk Solidarnej Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Romanowski o opozycji: Tańczą jak im zagrają, zawsze wbrew interesowi Polski

Kaczyński: TVN został stworzony przez zwykłą agenturę ubecką czy wręcz sowiecką w Polsce [WIDEO]