w

„Newsweek” pisze o „Polakach dobijających Żydów”. To pokazuje, że PiS powinno ruszyć z repolonizacją mediów i walką z volksdojczami!

„Skala udziału Polaków w wyniszczeniu żydowskich współobywateli była większa, niż przypuszczaliśmy” – twierdzą autorzy książki „Dalej jest noc” pod redakcją Barbary Engelking i Jana Grabowskiego z Centrum Badań nad Zagładą Żydów. Tezy lansowane przez autorów książki są tematem okładkowym najnowszego tygodnika „Newsweek”.

W niedzielę „Newsweek” opublikował swoją najnowszą okładkę zapowiadającą poniedziałkowy numer. Widnieje na niej symbol Izraela – gwiazda Dawida przecinana nożem i krople krwi. Taka ilustracja ma reklamować tekst, który opisuje najnowszą książkę, w której postawiona teza wprost obarcza Polaków o zabijanie Żydów podczas II wojny światowej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kolejny pozew przeciwko Newsweekowi! Niemiecka gazeta znów fałszuje historię!

„Z przeprowadzonych przez nas badań jednoznacznie wynika, że zdecydowana większość próbujących się ratować Żydów – na podstawie przebadanych i zweryfikowanych przypadków – zginęła z rąk polskich bądź też została zabita przy współudziale Polaków” – możemy przeczytać w tygodniku Tomasza Lisa.

Dalej możemy przeczytać fragment, w którym prof. Grabowski przywołuje rzekome świadectwo strażaka.

„Zdjąłem trupowi kolczyki i pierścionek i oddałem je komendantowi policji granatowej. A za to otrzymałem pozwolenie zatrzymania butów zdjętych z trupa zabitej Żydówki. W tych butach chodziła później moja żona” – stwierdza jeden z autorów książki.

Takich przykładów niepopartych faktami jest w artykule o wiele więcej.

Za: TVP.info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Brawo Węgrzy! Brawo Orban! Fidesz wygrywa wybory, ma większość konstytucyjną. Jobbik na drugim miejscu.

Przekop Mierzei miał być torpedowany przez Rosjan lub ekologów. Póki co robią to jednak członkowie PO!