https://www.youtube.com/watch?v=x23-L7vI3ng
w

Nie masz argumentów? Nazwij Miriam Shaded „rasistką”. Kompromitacja Selima Chazbijewicza.

Selim Chazbijewicz – muzułmanin, politolog, narodowości tatarskiej. W latach 1986–1991 był redaktorem naczelnym kwartalnika „Życie Muzułmańskie” – pisma polskich muzułmanów. W 1994 został redaktorem naczelnym „Rocznika Tatarów Polskich”. W 2009 objął funkcję przewodniczącego rady redakcyjnej kwartalnika „Przegląd Tatarski”, a w 2010 – przewodniczącego kolegium redakcyjnego czasopisma polskiej społeczności muzułmańskiej „Muzułmanie Rzeczypospolitej”.

A to co najbardziej razi mnie w oczy w jego życiorysie: „W wyborach w 1997 bez powodzenia ubiegał się o mandat posła w województwie gdańskim z ramienia Ruchu Odbudowy Polski. Później wstąpił do Prawa i Sprawiedliwości. Bezskutecznie kandydował z ramienia tej partii w 2011 do Senatu, w 2015 do Sejmu, a w wyborach samorządowych w 2010 i 2014 do sejmiku warmińsko-mazurskiego.” 

  • Facet, który podważa odpowiedzialność świata islamu za miliony wymordowanych chrześcijan jest członkiem Prawa i Sprawiedliwość. Kpiny? 
  • Brawo Miriam! To tylko pokazuje, że przedstawiani jako „umiarkowani”, „żyjący od stuleci na naszych terenach”, polscy muzułmanie również mogą stanowić zagrożenie!

Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Dramatyczny apel młodej Niemki: „Chrońcie nas!”

Była muzułmanka: „Muzułmanki w Szwecji nie mają wolności religijnej!” [Wideo]