Selim Chazbijewicz – muzułmanin, politolog, narodowości tatarskiej. W latach 1986–1991 był redaktorem naczelnym kwartalnika „Życie Muzułmańskie” – pisma polskich muzułmanów. W 1994 został redaktorem naczelnym „Rocznika Tatarów Polskich”. W 2009 objął funkcję przewodniczącego rady redakcyjnej kwartalnika „Przegląd Tatarski”, a w 2010 – przewodniczącego kolegium redakcyjnego czasopisma polskiej społeczności muzułmańskiej „Muzułmanie Rzeczypospolitej”.

A to co najbardziej razi mnie w oczy w jego życiorysie: “W wyborach w 1997 bez powodzenia ubiegał się o mandat posła w województwie gdańskim z ramienia Ruchu Odbudowy Polski. Później wstąpił do Prawa i Sprawiedliwości. Bezskutecznie kandydował z ramienia tej partii w 2011 do Senatu, w 2015 do Sejmu, a w wyborach samorządowych w 2010 i 2014 do sejmiku warmińsko-mazurskiego.” 

  • Facet, który podważa odpowiedzialność świata islamu za miliony wymordowanych chrześcijan jest członkiem Prawa i Sprawiedliwość. Kpiny? 
  • Brawo Miriam! To tylko pokazuje, że przedstawiani jako “umiarkowani”, “żyjący od stuleci na naszych terenach”, polscy muzułmanie również mogą stanowić zagrożenie!

Komentarze:

komentarzy

1 KOMENTARZ

  1. […] Jak można się domyślić, w Szwecji, która coraz bardziej zmierza do tego aby stać się islamskim państwem, Mona stała się obiektem ataków za to, że mówi muzułmanom co jest napisane w Koranie… została też nazwana „rasistką”. Pamiętajcie, zawsze jak nie macie argumentów, możecie skorzystać z tego mitycznego zaklęcia i stwierdzić, że Wasz dyskutant jest „rasistą”. Tak właśnie zrobił nasz „polski muzułmanin” w stosunku do Miriam Shaded: Nie masz argumentów? Nazwij Miriam Shaded „rasistką”. Kompromitacja Selima Chazbijewicza. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here