Niemcy: coraz więcej nielegalnych imigrantów, coraz więcej gwałtów. Przypadek?

0
1283

W Bawarii wprost lawinowo wzrasta liczba zgłaszanych gwałtów. W pierwszej połowie tego roku policyjne statystyki odnotowały już 685 przypadków tego rodzaju przestępstw. To wzrost o 48 procent w porównaniu z rokiem poprzednim.

Jak można wnioskować na podstawie dostępnych danych, za wzrost liczby gwałtów w znaczącej mierze odpowiada niekontrolowany napływ nielegalnych imigrantów. To właśnie ci przybysze odpowiadają za 18 procent wszystkich gwałtów na bawarskich kobietach.

Zarazem 50-procentowy wzrost liczby wszystkich odnotowanych gwałtów nie oznacza jednak koniecznie, że rzeczywiście popełniono o tyle przestępstw więcej, niż rok wcześniej. W listopadzie ubiegłego roku w życie weszły nowe regulacje prawne, które ułatwiają pozywanie i skazywanie przestępców seksualnych. Zdaniem ekspertów to właśnie dzięki temu więcej kobiet decyduje się obecnie na zaskarżenie swoich gwałcicieli, co skutkuje też nagłym skokiem policyjnej statystyki.

ZOBACZ: Przemoc, gwałty, rozboje. Mer francuskiego miasta ma już dość imigrantów!

Jak wskazują niemieckie media – nawet te liberalne – wzrost odsetka imigrantów w całej grupie gwałcicieli jest jednak faktem i pokazuje, że problem przemocy seksualnej w grupie tak zwanych „uchodźców” wciąż się nasila.
W ostatnich dniach głośno było w Bawarii o przypadku biegaczki, którą w miejscowości Riedering zgwałcił 34-letni Nigeryjczyk. Mężczyzna nie otrzymał w Niemczech azylu, ale jego obecność w RFN była tolerowana.

Francja, Tuluza: pobił siedem osób krzycząc „Allah Akbar!”

Nieco wcześniej do jeszcze brutalniejszego przypadku doszło w Lipsku, gdzie nieujęty wciąż sprawca – według zeznań ofiary imigrant – zgwałcił i ciężko poranił inną biegaczkę, która musiała przejść w szpitalu poważną operację.

W ostatnich dniach na jaw wyszedł też sierpniowy przypadek z Dessau w Saksonii-Anhalcie, gdzie czterech azylantów z Erytrei zwabiło i zgwałciło 56-letnią kobietę żyjącą ze zbierania butelek. Ofiara musiała po gwałcie spędzić dłuższy czas w szpitalu.

Za: pch24.pl, źródła: jungefreiheit.de, sueddeutsche.de

Do Polski napływają tysiące pracowników z terytorium Azji! Powstaną wyspecjalizowane biura rekrutacji taniej siły roboczej.

Komentarze:

komentarzy

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here