Przemoc, gwałty, rozboje. Mer francuskiego miasta ma już dość imigrantów! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Przemoc, gwałty, rozboje. Mer francuskiego miasta ma już dość imigrantów!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Romain Bail, mer Ouistreham (Calvados) na zorganizowanej w pilnym trybie konferencji prasowej oświadczył, że nie chce już imigrantów w jego mieście. Deklaracje taką złożył po agresji seksualnej na 11-letniej dziewczynce jakiej dopuścił się mający 15 lat, nielegalny imigrant z Sudanu. Doszło do niej 11 września w okolicach portu pasażerskiego skąd odpływają promy do Anglii.

– Jestem zaniepokojony, bo widzę, że w ostatnich dniach wzrósł strach i psychoza. Problem imigrantów jest tematem wszystkich dyskusji mieszkańców miasta na każdym poziomie i w każdej chwili. Dobrze czuję chęć wyrażaną przez niektóre osoby mówiące, że jak nie przyjdzie odpowiedź od państwa, to one same ją dadzą – wskazywał mer.

ZOBACZ: PILNE! Imigranci z Afganistanu w Niemczech napadli i brutalnie zgwałcili 16-latkę

– Mam nadzieję, że nie dojdzie do tego. Moja sytuacja zobowiązuje mnie do alarmu jeszcze bardziej silnego, skierowanego do państwa. Od ponad dwóch miesięcy ilość imigrantów nie przestaje wzrastać w Ouistreham wraz z widoczną zmianą ich populacji i zachowania (…). I narzuca się pytanie – jakie środki przewidziało Państwo, by na te problemy odpowiedzieć? – pytał Bail.

– Polityka merostwa, które broni swojego miasta polega przede wszystkim na tym, by nie stało się ono nowym Sangattem, ani Calais – deklarował mer Ouistreham.

Seksualnemu agresorowi włos z głowy nie spadł. Został on oddany w opiekę rady departamentalnej i stowarzyszenia France Terre d’Asile (Francja Ziemia Azylu).

Za: pch24.pl

W austriackich szkołach więcej muzułmanów niż katolików. Zdecydowany komentarz Andruszkiewicza!

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,893ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy