Niemiecki pracodawca do Polaków: jesteście GÓWNEM! Zabiłbym wszystkich Polaków! AUDIO!

16
11281
Niemiecki właściciel pomorskiej firmy Hans Gielen został nagrany, gdy przedstawiał swoje poglądy odnoszące się do jego pracowników i ogółem narodu polskiego.

Gielen posiada własną firmę POS SYSTEM SP. Z.O.O znajdującą się w województwie pomorskim. Zatrudnia wielu Polaków? Co ogółem myśli o nas? “Zabiłbym wszystkich Polaków. Nie miałbym z tym problemu. Nienawidzę Polaków, naprawdę. Nienawidzę. To nie, że ich nie lubię. Nienawidzę ich. Tak, jestem, jestem hitlerowcem, ale to wina tego kraju, że taki jestem”.

Mieszkańcy Pomorza, kibice. Wizerunek znacie.

Pełny zapis audio wraz z tłumaczeniem:

Sprawą zajęła się Reduta Dobrego Imienia

Informacja Reduty Dobrego Imienia – Polskiej Ligi przeciw Zniesławieniom o rozpoczęciu akcji antydyfamacyjnej

Reduta Dobrego Imienia – Polska Liga przeciw Zniesławieniom rozpoczyna działania antydyfamacyjne przeciwko Niemcowi, Hansowi Gunterowi Gielen, prezesowi firmy POSSYSTEM.PL, ul. Dębogórze, Partyzantów 14, 81-198 Kosakowo (woj pomorskie), NIP 589-20-11-316.

W Telewizji Republika i w internecie pojawiło się nagranie z rozmowy Gielena z pracownicą jego firmy .

Gielen naśladuje odgłos rozstrzeliwania, mówiąc o ustawianiu Polaków pod ścianą.

Mówi m. In.

„Chcę! Zabiłbym wszystkich Polaków. Nie miałbym z tym problemu. Nienawidzę Polaków, naprawdę. Nienawidzę. To nie, że ich nie lubię. Nienawidzę ich. Tak, jestem, jestem hitlerowcem, ale to wina tego kraju, że taki jestem”.

W dniu 17 marca 2016 r. o godz. 21. 30 nagranie wyemitowała Telewizja Republika.

W audycji red. Ewy Stankiewicz podczas rozmowy z byłą pracownicą firmy POSSYSTEM p. Natalią Nitek widzowie dowiedzieli się o skandalicznym zachowaniu Gielena, o używanym przez niego języku nienawiści w stosunku do Polaków.

Firma POSSYSTEM.PL, którą Gielen prowadzi w Polsce od lat, mieści się w Kosakowie, powiat pucki, nieopodal Wielkiej Piaśnicy, w której Niemcy popełnili pierwszą masową zbrodnię ludobójstwa podczas II wojny światowej. Jesienią 1939 zamordowali tam kilkanaście tysięcy Polaków. W Lasach Piaśnickich zostali zamordowani także mieszkańcy Kosakowa – Paweł Słowik – kierownik szkoły powszechnej i ks. Alojzy Kaszubowski – proboszcz parafii w Kosakowie.

Niemiec Gielen mówi dziś o rozstrzeliwaniu Polaków. Mówi to w miejscu, gdzie nieopodal są masowe groby zamordowanych przez niemieckich oprawców z Selbstschutzu, często sąsiadów z tych samych miejscowości.

Słowa Gielena są dobrze znane Polakom. To język niemieckich zbrodniarzy z lat 1939-45 żywcem przeniesiony do naszych czasów.

Język pełen nienawiści i rasistowskiej pogardy dla Polaków.
To język morderców z SS, Selbstschutzu, Feldgendarmerie i Wehrmachtu.

Nie zamierzamy tolerować dłużej antypolskiej pogardy na ziemi, w której spoczywają ofiary rodaków Gielena.

Reduta Dobrego Imienia – Polska Liga przeciw Zniesławieniom podejmie wszelkie starania, by H. G. Gielen odpowiedział przed sądem za mowę nienawiści skierowaną do Polaków.

Maciej Świrski
Prezes Zarządu
Reduta Dobrego Imienia –Polska Liga przeciw Zniesławieniom

Wrszawa, 17.03.2016

Komentarze:

komentarzy

16 KOMENTARZE

 1. Jeszcze macie na nosie banderowców. I ten wasz Dupa ich popiera. Ale jaja! Praecież pomogliśmy wam tę wojnę wygrać i siedzieli germańcy i srali makiem. A teraz macie to, na co zasługujecie. Do zdradziliście prawdę historyczną. I teraz my wam gówno pomożemy.

  • Rosjanie pomogli nam wygrać wojnę? :-) no dzięki, rączki całujemy za 17 września, wymordowanie kilkudziesięciu tysięcy i zesłanie na Sybir milionów, jeszcze dodatkowo dzięki za kilkadziesiąt lat okupacji. Rosjanie i Ukraińcy to jedna dzicz.

  • 17 wrzesnia nam pomogliście, póżniej przy powstaniu Warszawskim przygladaliscie się jak mordują setki tysięcy ludzi a byliście już niby z nami, Katyń – bez komentarza , …. gruby wysoki mur i gnijcie tam sobie niech świat o was zapomni

 2. A ja mam tą satysfakcję, że dla żadnego zasmarkanego Gebelsa nie pracowałem, i pracował nie będę! Każdego Gebelsa można zlać tylko zimnym moczem, a nie tylko ciepłym żeby tym podłym kreaturom za ciepło nie było.

  • Promuje takie właśnie zachowania…. przykro mi, nie po to G.Soros ją finansuje żeby jeszcze pomagała Polsce… ona jest po to, aby zniszczyć Polskę.

 3. Problem tkwi w tym, że ów nie mówił tego publicznie, w prywatnej rozmowie w cztery oczy. Pomijając fakt nielegalności samego nagrania, w ten sposób głoszone poglądy, jakiekolwiek by nie były, nie podlegają sankcjom karnym. Co najwyżej należy oczekiwać alienacji tego gościa w życiu lokalnej społeczności i w kontaktach biznesoweych – choć i tu więcej mogą stracić pracownicy, noż sam właściciel.

  • Można by to może pod nakłanianie do przestępstwa, albo jako nielegalny faszyzm. Gdybym był prokuratorem to bym wydał nakaz aresztowania. Jest z za granicy, mógłby się uchylać od odbycia kary. A sprawa cóż trudna do udowodnienia, ale posiedziałby trochę i może polubiłby Polaków, ich gościnność, prostolinijność itd.

 4. Problem tkwi w tym, że ów nie mówił tego publicznie, w prywatnej rozmowie w cztery oczy. Pomijając fakt nielegalności samego nagrania, w ten sposób głoszone poglądy, jakiekolwiek by nie były, nie podlegają sankcją karnym. Co najwyżej należy oczekiwać alienacji tego gościa w życiu lokalnej społeczności i w kontaktach biznesoweych – choć i tu więcej mogą stracićpracownicy, jak sam właściciel.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here