w

Niemiecki pracodawca do Polaków: jesteście GÓWNEM! Zabiłbym wszystkich Polaków! AUDIO!

Niemiecki właściciel pomorskiej firmy Hans Gielen został nagrany, gdy przedstawiał swoje poglądy odnoszące się do jego pracowników i ogółem narodu polskiego.

Gielen posiada własną firmę POS SYSTEM SP. Z.O.O znajdującą się w województwie pomorskim. Zatrudnia wielu Polaków? Co ogółem myśli o nas? „Zabiłbym wszystkich Polaków. Nie miałbym z tym problemu. Nienawidzę Polaków, naprawdę. Nienawidzę. To nie, że ich nie lubię. Nienawidzę ich. Tak, jestem, jestem hitlerowcem, ale to wina tego kraju, że taki jestem”.

Mieszkańcy Pomorza, kibice. Wizerunek znacie.

Pełny zapis audio wraz z tłumaczeniem:

https://www.youtube.com/watch?v=j00amR2Aruk

Sprawą zajęła się Reduta Dobrego Imienia

Informacja Reduty Dobrego Imienia – Polskiej Ligi przeciw Zniesławieniom o rozpoczęciu akcji antydyfamacyjnej

Reduta Dobrego Imienia – Polska Liga przeciw Zniesławieniom rozpoczyna działania antydyfamacyjne przeciwko Niemcowi, Hansowi Gunterowi Gielen, prezesowi firmy POSSYSTEM.PL, ul. Dębogórze, Partyzantów 14, 81-198 Kosakowo (woj pomorskie), NIP 589-20-11-316.

W Telewizji Republika i w internecie pojawiło się nagranie z rozmowy Gielena z pracownicą jego firmy .

Gielen naśladuje odgłos rozstrzeliwania, mówiąc o ustawianiu Polaków pod ścianą.

Mówi m. In.

„Chcę! Zabiłbym wszystkich Polaków. Nie miałbym z tym problemu. Nienawidzę Polaków, naprawdę. Nienawidzę. To nie, że ich nie lubię. Nienawidzę ich. Tak, jestem, jestem hitlerowcem, ale to wina tego kraju, że taki jestem”.

W dniu 17 marca 2016 r. o godz. 21. 30 nagranie wyemitowała Telewizja Republika.

W audycji red. Ewy Stankiewicz podczas rozmowy z byłą pracownicą firmy POSSYSTEM p. Natalią Nitek widzowie dowiedzieli się o skandalicznym zachowaniu Gielena, o używanym przez niego języku nienawiści w stosunku do Polaków.

Firma POSSYSTEM.PL, którą Gielen prowadzi w Polsce od lat, mieści się w Kosakowie, powiat pucki, nieopodal Wielkiej Piaśnicy, w której Niemcy popełnili pierwszą masową zbrodnię ludobójstwa podczas II wojny światowej. Jesienią 1939 zamordowali tam kilkanaście tysięcy Polaków. W Lasach Piaśnickich zostali zamordowani także mieszkańcy Kosakowa – Paweł Słowik – kierownik szkoły powszechnej i ks. Alojzy Kaszubowski – proboszcz parafii w Kosakowie.

Niemiec Gielen mówi dziś o rozstrzeliwaniu Polaków. Mówi to w miejscu, gdzie nieopodal są masowe groby zamordowanych przez niemieckich oprawców z Selbstschutzu, często sąsiadów z tych samych miejscowości.

Słowa Gielena są dobrze znane Polakom. To język niemieckich zbrodniarzy z lat 1939-45 żywcem przeniesiony do naszych czasów.

Język pełen nienawiści i rasistowskiej pogardy dla Polaków.
To język morderców z SS, Selbstschutzu, Feldgendarmerie i Wehrmachtu.

Nie zamierzamy tolerować dłużej antypolskiej pogardy na ziemi, w której spoczywają ofiary rodaków Gielena.

Reduta Dobrego Imienia – Polska Liga przeciw Zniesławieniom podejmie wszelkie starania, by H. G. Gielen odpowiedział przed sądem za mowę nienawiści skierowaną do Polaków.

Maciej Świrski
Prezes Zarządu
Reduta Dobrego Imienia –Polska Liga przeciw Zniesławieniom

Wrszawa, 17.03.2016

16 komentarzy

Dodaj odpowiedź

2 pingi oraz trackbacki

  1. Pingback:

  2. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Dzieci wykorzystywane do proimigranckiej propagandy. Nie mają wstydu!

Skandal! Platforma Obywatelska zablokowała wybór Polaka do ważnej europejskiej instytucji!