w ,

Owsiak zaprasza imigrantów na Woodstock | Sprowadza na Polki bezpośrednie zagrożenie!

„We Frankfurcie nad Odrą – mieście tuż obok Kostrzyna – przebywa kilka tysięcy emigrantów (…) jesteśmy otwarci na to, że do nas przyjadą. Jesteśmy na to przygotowani. Będziemy o tym mówili. Jestem na 100% przygotowany, że w super zabawie także z ich udziałem pomogą nam woodstockowicze!” – pisał w liście skierowanym do Mariusza Pudzianowskiego na początku tego roku Jerzy Owsiak.

Z całą pewnością przyjemnie jest mieć pustkę w głowie i ślepo wierzyć w „peace&love” ale w zderzeniu z twardą rzeczywistością, młode, pijane Polki mogą zderzyć się również z twardymi narządami wygłodniałych przybyszów z Bliskiego Wschodu i Afryki.
Czyli z gwałtami. Być może pan Owsiak nie zaobserwował setek filmów w internecie przedstawiających sytuacje, w których młodzi muzułmanie awanturują się, a nawet biją Europejki za zbyt odważny ubiór – taki, który dla nas nie jest nawet trochę szokujący. Najczęściej nazywają je ladacznicami dodając, że powinny się wstydzić posiadanego dekoltu czy odsłoniętych kostek.

Raz byłem na Woodstocku, miałem zostać na kilka dni ale po pierwszej nocy stwierdziłem, że brud i syf mi nie pasują, nie pasuje mi również promowanie osób takich jak Kuba Wojewódzki, ks. Boniecki, Kazimiera Szczuka, Jacek Żakowski, ks. Lemański czy Kamil Durczok. Jeśli ktoś chce tanio spędzić kilka dni, pochlać na świeżym powietrzu i posłuchać muzyki to jego wolny wybór i nic do tego nie mam. Ale w ciągu jednego dnia widziałem masę mocno schlanych, młodych nastolatek leżących gdzieś po krzakach na zgonie, widziałem młode gówniary golące publicznie krocza w miejscu przeznaczonym do kąpieli. Moją ocenę tego pominę ale warto się zastanowić co zrobi islamski imigrant na widok takich scen, nie uprawiający sexu od kilku miesięcy, który pochodzi z kultury gdzie kobietę traktuje się jak zwierzę.

ZOBACZ: Niemcy: imigranci zgwałcili kobietę, bo mieli zły dzień…

somaliaszwecjagwalt

Przykłady z ostatnich tygodni:

I wspomnienia jednej z dziewczyn: „Gdy znajomi Alexandry zwrócili uwagę kilku chłopakom, usłyszeli wyzwiska i groźby. „Zaraz umrzesz, k***!” – powiedział jeden z nich. Nastolatka ze znajomymi odeszła w inne miejsce. Wtedy właśnie ktoś chwycił ją za pośladki. Po chwili poczuła rękę między nogami. Na szczęście była w dżinsach. Zwracanie uwagi mężczyznom stojącym za nią nic nie dało. Wszyscy wypierali się, twierdzili, że to nie oni.  „Powiedziałam tym moim przyjaciołom o tym, co się stało. Wszyscy byli w szoku. Wraz z koleżankami wyszłyśmy z koncertu. Tam było tylko morze ludzi” – opowiadała Alexandra. Zdaniem dziewczyny, wokół niej było wielu 17- lub 18-latków, którzy „nie wyglądali jak Szwedzi”.

To jak działa tzw. taharrush opisywałem w jednym z moich poprzednich filmów:

https://www.youtube.com/watch?v=vP1oGvEN_s8

Szwedzi czy Niemcy bardzo często boją się stanąć w obronie przypadkowych dziewczyn czy nawet swoich kobiet. Imigranci najczęściej molestują w grupach i mogą posiadać broń, nawet noże. Szwedzi, Niemcy boją się oskarżeń o rasizm. W przypadku Polaków sytuacja jest całkowicie inna, na Woodstock nie jeżdżą jedynie niewiadomej płci stwory w rurkach ale również normalni polscy faceci i nawet ci o poglądach lewicowych będą ostro bronić Polek, jak zobaczą przypadki molestowania to na Woodstocku może dojść do masakry, w której mogą zginąć ludzie.

Czy Jurek Owsiak jest gotów przyjąć na siebie ewentualną odpowiedzialność za śmierć młodych Polaków czy gwałty na Polkach?

https://www.youtube.com/watch?v=–t0WFlO-LE

Źródło: newsweb.pl

Co myślisz?

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Owsiak zaproś tą hołotę do domu, a sam jedź na festiwal. Żona niech ich obsługuje. Pracowałem w Iranie i wiem gdzie bylo moje miejsce i co mogłem robić. Zbliżyć się do kobiety nie można było,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Miriam Shaded: Gwałcicielom należy odcinać narzędzie zbrodni

Gdyby nie miał broni palnej zostałby zakatowany przez islamskich imigrantów! ZOBACZ WIDEO!