„Pamięć Polaków nie jest tak krótka jak pamięć Tuska” - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 13 lipca, 2020

„Pamięć Polaków nie jest tak krótka jak pamięć Tuska”

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

– Donald Tusk był świetnie przygotowany medialnie, jak zeznawać, żeby nie powiedzieć całej prawdy – mówiła w programie „Minęła 8” Urszula Rusecka z Prawa i Sprawiedliwości, komentując przesłuchanie Donalda Tuska przed Sądem Okręgowym w Warszawie. W ocenie Roberta Kropiwnickiego z Platformy Obywatelskiej były premier potwierdził, że że to nie jego kancelaria była organizatorem wizyty prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Smoleńsku.

Donald Tusk zeznawał jako świadek w procesie byłego szefa KPRM Tomasza Arabskiego i czterech innych urzędników w sprawie organizacji wizyty prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Katyniu 10 kwietnia 2010 r.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: [WYWIAD] Lata ’90: Powiązania między mafiami a Kongresem Liberalno-Demokratycznym na czele z Tuskiem i Lewandowskim!

– Nie planowałem – i prezydent Kaczyński też nie planował – wspólnej wizyty prezydenta i premiera w Katyniu, więc też nie było jakby okoliczności, które by pozwalałyby używać w ogóle tego terminu, jak rozdzielenie tej potencjalnie wspólnej wizyty – podkreślił.

[WYWIAD] Lata ’90: Powiązania między mafiami a Kongresem Liberalno-Demokratycznym na czele z Tuskiem i Lewandowskim!

Według Roberta Kropiwnickiego były premier zeznaniem potwierdził, że to nie KPRM odpowiadał za organizację wizyty Lecha Kaczyńskiego 10 kwietnia 2010 r w Smoleńsku. – Za tę wizytę odpowiedzialna była Kancelaria Prezydenta i to ci ludzie powinni się ewentualnie z tego tłumaczyć – powiedział.
Inaczej zeznania Donalda Tuska odebrała posłanka Urszula Rusecka. – Pan premier był świetnie do tego przygotowany medialnie, żeby pod przysięgą tak zeznawać, żeby nie powiedzieć całej prawdy – oceniła.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tusk sprzedał Ciech Kulczykowi za 619 mln zł. W ciągu dwóch kolejnych lat Ciech osiągnął 940 mln zł czystego zysku!

– Pamięć Polaków nie jest tak krótka jak pamięć pana premiera Tuska i totalnej opozycji. Wiemy, jak deprecjonowany był prezydent Lech Kaczyński – mówiła posłanka.

– Nie ma w Polsce świętych krów, każdy jest zobowiązany zeznawać przed sądem. Jesteśmy krajem praworządnym, demokratycznym – kontynuował temat Sylwester Chruszcz z partii Wolni i Solidarni.

Za: TVP.info

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
134,542FaniLubię
18,047ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

Cała Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro opowiedziała się przeciwko aborcji!

1
Projekt "Zatrzymaj Aborcję"  usuwa z polskiego porządku prawnego przesłankę eugeniczną przy dopuszczalności aborcji. Możliwość przerywania ciąży, a precyzyjniej nazywając pozbawiania życia istoty ludzkiej przed...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy