w

Patryk Jaki: UE dyskryminuje cały naród za poglądy, używając rasistowskich argumentów [WIDEO]

Fot. Twitter/Patryk Jaki

Patryk Jaki wytknął w Parlamencie Europejskim hipokryzję w działaniach wspólnoty wobec naszego kraju. Eurokraci wiele mówią bowiem o walce z dyskryminacją, podczas gdy sami promują prawdziwą dyskryminację poprzez krzywdzenie Polski tylko dlatego, że ludzie są tutaj konserwatywni, wierzący i bronią tradycyjnych wartości. Zdaniem europosła, władze UE zamiast zacznie potępiać innych, powinna sama zwrócić uwagę na swoje postępowanie.

– Jak zwykle w raporcie o walce z dyskryminacją wśród wielu słusznych postulatów, promujecie prawdziwą dyskryminację. Mianowicie na przykład odwołując się do raportu o rzekomej praworządności, gdzie jak Państwo bardzo dobrze wiecie jest wprost napisane, że to co mogą wrobić w wymiarze sprawiedliwości jedne państwa – inne nie mogą dlatego, że mają gorszą kulturę i gorsze tradycje. Co to jest jak nie rasizm? – powiedział Jaki.

– Dyskryminacja finansowa całego narodu Polski pod wymyślonymi zarzutami tylko dlatego, że ludzie wybierają tam inaczej i są bardziej konserwatywni, bronią tradycyjnych wartości, bronią Boga, wolności religijnej, prawdziwej definicji płci – tylko dlatego są dyskryminowani. Jeżeli chcecie walczyć z prawdziwą dyskryminacją, to atakowanie narodu za inne poglądy jest tego absolutną i wypełniającą definicją. Dlatego zanim będziecie potępiać innych, najpierw warto zwrócić uwagę na siebie. – dodał europoseł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ładowanie…

0

Kaczmarczyk: Jako Polska rodzina nie powinniśmy się dawać podzielić [WIDEO]

Siarkowska: Wolność i suwerenność jest ważna nie tylko dziś i nie tylko dla nas