w ,

PILNE! Orban: UE chce przyjąć 34 miliony emigrantów, dać im mieszkanie, przywileje socjalne i obywatelstwo

4 grudnia 2020 r. premier Węgier w Kossuth Radio: “Unia Europejska chce przyjąć 34 miliony emigrantów, dać im mieszkanie, przywileje socjalne i obywatelstwo czyli prawo głosu. Jeśli lewica europejska da im prawa wyborcze, będzie miała ich głosy przez dziesięciolecia. To plan Sorosa w czystej postaci.”

Już w 2015 roku premier Viktor Orban oświadczył, że imigranci stanowią zagrożenie dla Europy i Węgier. “Chcemy Europy, która będzie należała do Europejczyków, i chcemy zachować Węgry dla Węgrów” – mówi. “Pytaniem nie jest to, w jakiej Europie chcieliby mieszkać Węgrzy, ale raczej czy to wszystko, co nazywamy Europą będzie nadal istnieć. zagrożeniem dla Europy i Węgier są imigranci “z głębi Afryki”, którzy uciekają przed nędzą. Orban powiedział też, że napływ imigrantów postrzegany jest “przez lewicę nie jako źródło zagrożeń, lecz szansa (…). Oni wierzą, że eskalacja imigracji może ekstremalnie osłabić lub nawet wyeliminować struktury narodowe.”

Mój komentarz:

Orban jest dzisiaj Reaganem Europy.

Reagan największe zagrożenie dostrzegał w komunizmie, Orban w neo-komunizmie realizującym plany Sorosa, takie jak likwidacja państw narodowych (o czym wprost mówiła niedawno Angela Merkel) np. poprzez masowe przyjmowanie migrantów, czy finansowe wsparcie dla organizacji lewicowych, podważających autorytet państwa i Kościoła. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

OBRZYDLIWE! Strajk Kobiet zorganizował kolędowanie pt. “Aborcję na żądanie ześlij nam panie”

WIDEO! Legnica: w środku dnia przyszedł z głazem zdewastować świątynię