w ,

Poseł Nowoczesnej ze Szczecina wezwał do użycia agresji wobec Mariana Kowalskiego!

Szczeciński poseł Nowoczesnej, Piotr Misiło, podczas programu “Skandaliści”, emitowanego przez Polsat – powiedział, że “ktoś powinien go [Mariana Kowalskiego] walnąć pałą w łeb”. Mowa nienawiści używana przez parlamentarzystę jest niedopuszczalna i nie tylko świadczy o niskiej kulturze osobistej ale jest to również groźba, za którą można trafić za kratki na dwa lata. 

Przypomnijmy Art. 190. Kodeksu Karnego

§ 1. : Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Przedmiotem gróźb są przeważnie zapowiedzi aktów przemocy. Czy Marian Kowalski może czuć uzasadnioną obawę? Zachodzi ona wtedy, gdy pokrzywdzony, realnie oceniający sytuację, potraktuje groźbę poważnie i uwierzy w możliwość jej realizacji. Spirala nienawiści jaką od wielu lat nakręca środowisko “Gazety Wyborczej” doprowadziła do zamordowania jednego z łódzkich działaczy Prawa i Sprawiedliwości przez członka Platformy Obywatelskiej. Czy Marian Kowalski może czuć się bezpiecznie mając świadomość, że fan Ryszarda Petru może go zaatakować i “walnąć pałą w łeb”? 

Lewicowe środowiska bardzo często składają zawiadomienia do prokuratury na osoby, które według nich używają tzw. “mowy nienawiści”. W tym konkretnym przypadku Marian Kowalski powinien niezwłocznie zgłosić się do organów ścigania aby zajęły się sprawą szczecińskiego pOsła.

A kim jest Piotr Misiło? Poczytajcie:
Znikające smsy posła Misiło! Nowoczesne manipulacje rodem z PRL!
Nowoczesna na wojnie z KODem? Poseł Misiło poparł walkę z alimenciarzami!
Szczeciński poseł Nowoczesnej przyznał, że jego partia jest PRODUKTEM MARKETINGOWYM!
Pierwszym projektem Nowoczesnej było „Nie dla finansowania partii z budżetu”. Gdy przyszło co do czego, to pobiegli na skargę do SN, że im PKW dotacje odbiera

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Adam Mazguła wyląduje na policyjnym dywaniku. Koniec bezprawnego używania polskiego munduru przez komunistycznego żołdaka.

Belgia: skutki imigracji – 1200 żołnierzy pilnuje bezpieczeństwa. Kraj zagrożony atakami terrorystycznymi!