Poseł Nowoczesnej ze Szczecina wezwał do użycia agresji wobec Mariana Kowalskiego! - PrawicowyInternet.pl
środa, 3 czerwca, 2020

Poseł Nowoczesnej ze Szczecina wezwał do użycia agresji wobec Mariana Kowalskiego!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Szczeciński poseł Nowoczesnej, Piotr Misiło, podczas programu “Skandaliści”, emitowanego przez Polsat – powiedział, że “ktoś powinien go [Mariana Kowalskiego] walnąć pałą w łeb”. Mowa nienawiści używana przez parlamentarzystę jest niedopuszczalna i nie tylko świadczy o niskiej kulturze osobistej ale jest to również groźba, za którą można trafić za kratki na dwa lata. 

Przypomnijmy Art. 190. Kodeksu Karnego

§ 1. : Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Przedmiotem gróźb są przeważnie zapowiedzi aktów przemocy. Czy Marian Kowalski może czuć uzasadnioną obawę? Zachodzi ona wtedy, gdy pokrzywdzony, realnie oceniający sytuację, potraktuje groźbę poważnie i uwierzy w możliwość jej realizacji. Spirala nienawiści jaką od wielu lat nakręca środowisko “Gazety Wyborczej” doprowadziła do zamordowania jednego z łódzkich działaczy Prawa i Sprawiedliwości przez członka Platformy Obywatelskiej. Czy Marian Kowalski może czuć się bezpiecznie mając świadomość, że fan Ryszarda Petru może go zaatakować i “walnąć pałą w łeb”? 

Lewicowe środowiska bardzo często składają zawiadomienia do prokuratury na osoby, które według nich używają tzw. “mowy nienawiści”. W tym konkretnym przypadku Marian Kowalski powinien niezwłocznie zgłosić się do organów ścigania aby zajęły się sprawą szczecińskiego pOsła.

A kim jest Piotr Misiło? Poczytajcie:
Znikające smsy posła Misiło! Nowoczesne manipulacje rodem z PRL!
Nowoczesna na wojnie z KODem? Poseł Misiło poparł walkę z alimenciarzami!
Szczeciński poseł Nowoczesnej przyznał, że jego partia jest PRODUKTEM MARKETINGOWYM!
Pierwszym projektem Nowoczesnej było „Nie dla finansowania partii z budżetu”. Gdy przyszło co do czego, to pobiegli na skargę do SN, że im PKW dotacje odbiera

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,155FaniLubię
17,874ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy