Za: http://ruchnarodowy.net/
w , ,

Poseł Robert Winnicki: ograniczyć możliwość imigracji do Polski z niektórych kręgów kulturowych!

Trzeba po raz kolejny podnieść kwestię dbałości o bezpieczeństwo naszego państwa. Ruch Narodowy zabiega o Polskę wewnętrznie zwartą, kulturowo, religijnie i etnicznie spójną – uważa Prezes Ruchu Narodowego i poseł na Sejm RP Robert Winnicki.

Poseł Robert Winnicki wydał oświadczenie w sprawie wydarzeń w Ełku. Zapewnił, że łączy się w bólu i modlitwie z najbliższymi zamordowanego.

Działacz narodowy przypomniał, że „o dokonanie okrutnego zabójstwa oskarżony jest Tunezyjczyk, zatrzymani są też obywatele Algierii i Maroka. Jego zdaniem „niedawne morderstwo oraz sceny inwazji na Europę Zachodnią, jakie niemal codziennie oglądamy w mediach, rodzą kolejne napięcia”.

ZOBACZ: PROGRAM RUCHU NARODOWEGO. Robert Winnicki: “Liberalizm jest herezją i utopią!”

W związku z zaistniałą sytuacją w opinii posła Winnickiego trzeba „po raz kolejny podnieść kwestię dbałości o bezpieczeństwo naszego państwa. Ruch Narodowy zabiega o Polskę wewnętrznie zwartą, kulturowo, religijnie i etnicznie spójną”.

Poseł zaapelował do wszystkich sił politycznych o rozpoczęcie debaty nad polityką imigracyjną naszego państwa.

„Należy ograniczyć, być może nawet do zera, możliwość imigracji do Polski z niektórych kręgów kulturowych” – wzywa Winnicki, zwracając uwagę, że „jeśli dziś poważnie i na spokojnie przepracujemy ten problem, unikniemy wielu tragedii, które wstrząsają Zachodem”.

Za: pch24.pl, źródło: Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ładowanie…

0

Znikające smsy posła Misiło! Nowoczesne manipulacje rodem z PRL!

945 samochodów spłonęło w jedną noc! Oto ubogacona kulturowo Francja!