Poseł Robert Winnicki: ograniczyć możliwość imigracji do Polski z niektórych kręgów kulturowych! - PrawicowyInternet.pl
poniedziałek, 1 czerwca, 2020

Poseł Robert Winnicki: ograniczyć możliwość imigracji do Polski z niektórych kręgów kulturowych!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Trzeba po raz kolejny podnieść kwestię dbałości o bezpieczeństwo naszego państwa. Ruch Narodowy zabiega o Polskę wewnętrznie zwartą, kulturowo, religijnie i etnicznie spójną – uważa Prezes Ruchu Narodowego i poseł na Sejm RP Robert Winnicki.

Poseł Robert Winnicki wydał oświadczenie w sprawie wydarzeń w Ełku. Zapewnił, że łączy się w bólu i modlitwie z najbliższymi zamordowanego.

Działacz narodowy przypomniał, że „o dokonanie okrutnego zabójstwa oskarżony jest Tunezyjczyk, zatrzymani są też obywatele Algierii i Maroka. Jego zdaniem „niedawne morderstwo oraz sceny inwazji na Europę Zachodnią, jakie niemal codziennie oglądamy w mediach, rodzą kolejne napięcia”.

ZOBACZ: PROGRAM RUCHU NARODOWEGO. Robert Winnicki: “Liberalizm jest herezją i utopią!”

W związku z zaistniałą sytuacją w opinii posła Winnickiego trzeba „po raz kolejny podnieść kwestię dbałości o bezpieczeństwo naszego państwa. Ruch Narodowy zabiega o Polskę wewnętrznie zwartą, kulturowo, religijnie i etnicznie spójną”.

Poseł zaapelował do wszystkich sił politycznych o rozpoczęcie debaty nad polityką imigracyjną naszego państwa.

„Należy ograniczyć, być może nawet do zera, możliwość imigracji do Polski z niektórych kręgów kulturowych” – wzywa Winnicki, zwracając uwagę, że „jeśli dziś poważnie i na spokojnie przepracujemy ten problem, unikniemy wielu tragedii, które wstrząsają Zachodem”.

Za: pch24.pl, źródło: Twitter

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,175FaniLubię
17,892ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy