Prawdziwe oblicze Schetyny! Uderzył dziennikarza! - PrawicowyInternet.pl
sobota, 30 maja, 2020

Prawdziwe oblicze Schetyny! Uderzył dziennikarza!

on

- Reklama-
- Reklama -
- Reklama -

Czasami możemy zobaczyć jak panowie, którzy zgrywają w mediach elitę naszego narodu, obytych i wielce światłych obywateli, zachowują się w rzeczywistości. Wychodzi z nich wówczas, że w normalnym kraju ich kariera powinna posunąć się najdalej do pracy ochroniarza w wiejskiej remizie. W moim odczuciu większość chłopców kopiących piłkę z Donaldem Tuskiem to takie właśnie osoby. Znam osobiście wielu polskich polityków i dziwnym trafem praktycznie każdy członek PO okazywał się bezideowym karierowiczem żądnym stołków w państwowej machinie. Nawet komuchy i dewianci z SLD okazywali się mieć więcej wartości i własne poglądy.

Na nagraniu możemy zobaczyć wychodzącą słomę z butów. Grzegorz Schetyna uderzył dziennikarza zadającego mu pytanie o przeszłość Lecha Wałęsy. 

https://www.youtube.com/watch?v=nPc8jbAstzc&feature=share

Komentarze:

komentarzy

- Reklama -
Konserwatywny blog informacyjny. Główne zasady: weryfikujemy udostępniane wiadomości, zawsze jesteśmy po stronie polskiej racji stanu, obnażamy zagrożenia, które czyhają na naszą Ojczyznę. Zapraszamy do współpracy!
135,184FaniLubię
17,886ObserwującyObserwuj
115,000SubskrybującySubskrybuj
Jeśli chcesz wesprzeć finansowo działalność mojego bloga oraz kanału na YouTube, możesz to zrobić poniżej

Musisz przeczytać!

To Prezydent Litwy modlący się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze...

0
"Dzisiaj modlę się za ofiary Smoleńska i Katynia. Nasze myśli są z Prezydentem RP i jego Narodem! Nie pozwolimy na zakłamywanie historii . #NeverForget"...
Blog Dariusza Mateckiego

PrawicowyInternet.pl jest moim blogiem, który działa obok kanału na YouTube o tej samej nazwie. Zapraszam Was na mój prywatny fanpage na Facebooku oraz na mojego Twittera.

Komentarze:

komentarzy