Prof. Bogusław Wolniewicz zwraca uwagę na forsowane w mass-mediach politycznie poprawne określenia, którymi określa się muzułmańskich najeźdźców.
Zwraca uwagę na przekaz podprogowy, którego zwykle nie zauwazamy – ale który jest jednak rejestrowany przez mózg. Rozprawia się z mitami szerzonymi przez lewicę, a bazującymi na fałszywie pojętym chrześcijańskim miłosierdziu.

Opis za YouTube: “MEGA WAŻNE!!! Dlaczego PIS, który obiecał bronić Polskiej suwerenności i narodu, a nie informuje Polaków o tym o czym mówi nam prof. filozofii dr. hab Wolniewicz. Ba popiera nawet przyłączenie Turcji do UE ? Dzisiaj nie potrzeba holocaustu ani obozów koncentracyjnych, żeby zniszczyć daną rasę, naród, kulturę czy cywilizację! Wystarczy promować tam masową imigrację i mieszanie się ras (race mixing), plus odpowiednia propaganda (polityczna poprawność) i rozwiązania prawne np. zakaz walki o własną tożsamość narodową, rasową, kulturową i terytorialną, pod groźbą oskarżenia o ”rasizm” i ”ksenofobię”. W ten sposób można zniszczyć każdą różnorodność biologiczną, włącznie z białym człowiekiem. Wielorasowość i multikulturalizm = białe ludobójstwo”

Komentarze:

komentarzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here